Skocz do zawartości

jaki skuter do 3200zl?


Quba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: witam

tak jak w temacie chcialbym kupic skuter (w miare dobry jakis MBK . speedfight itp... do 3200zl zalezy mi zeby byl zarejestrowany juz i gotowy do trasy (aha i zebyskuterek wytrzymywal w miare duze odlegloscie 100km+ , najepiej 4t ale moze byc 2t moze byc to 80ccm3.

pozdrawiam i czekam na wasze propozycje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :crossy: na allegro szukalem i raczej duzo ciekawych nie ma ;]

 

a walsnie z tym sciaganiem to bylbym zainteresowany tylko mam obawy jak to sie robi :] i zeby sciagnac zeby mozna bylo potem zarejestrowac zeb bylo dobre itp..

jakby mial ktos takiego sciagnietego na sprzedaz niech pisze :clap:

pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś specjalnie sciagac tylko 1 skuterek dla siebie to odrazu moge powiedzieć, że koszty sprowadzenia wyjdą cie tyle, że cena zrówna się z innymi motorowerami na rynku. Te motorki z Allegro są sprowadzane głównie na tej zasadzie, że np. ktoś wracał z roboty z Belgi czy innych Włoch i przy okazji wział skuter dla syna. Tak dla przykładu jeszcze podam, ze mój brat miał nie tak dawno propozycje kupna skuterków typu Srki, Vespy, Speedy itd z roczników koło 00", za 70-100 ojro za sztuke. Warunek - kupujesz ich 100.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italjet Formula 50 - sam posiadam. Jest zrywny, szybki, kupilem go przez faceta ktory sciaga skutery z Wloch i sprzedaje je tu na miejsciu (Sandomierz). Koles posiada wszystkie dokumenty do rejestracji. Niestety nie mam juz na niego dokladnych namiarow, ale mysle ze znajdziesz jakies info na necie. Jak ja kupowalem to facet mial spory wybor skuterow takich firm jak Aprilla, Piaggio, Italjet i Malagutti. Spokojnie kupisz cos do 3200zl.

 

P.S. Slyszalem, ze ten Aerox tez jest fajny wiec takze bralbym go pod uwage przy kupnie skutera.

Edytowane przez maciek08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie za tydzień, 10 dni będę miał roxa 99 rok za około 3000 zł na sprzedaż ze sportowym cylkiem albo za 2000 zł z zatartym cylindrem (koszt wymiany i zakupu to 300-800 zł - zależy jaki cylek) :icon_question:

 

Skuter ma 16 000 km przebiegu, jest zarejestrowany w Polsce.

 

To jeszcze nic pewnego, ale jakbyś był zainteresowany to wal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja sciągałem swoje tgb i zabadzo z niego nie jestem zadowolony. bo nie wiedziałem dokładnie co z tym motorem wczesniej było i co było w nim robione. jesli chcesz siągac to uważnie patrz. musi miec bref(karta pojazdu) lub dowód rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...