Skocz do zawartości

dniepr za durzo pali


Jay_Raf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kolejne pytanko co do spalania bo pali jak smok chyba z 10 koszmar nie wiem co to czy zapłon aparat zapłonowy zle ustawiony czy gaźniki a jest w ogóle tutaj ktoś z polkowic albo okolic kto sie w ogóle zna na dnieprach ruskach

był bym wdzieczny

Edytowane przez Jay_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, ile będziesz takich tematów zakładał? poczytaj sobie archiwum, tego pełno jest, a jak już tak pilnie kogoś szukaj, to patrz na ludków z forum z skąd są, i napisz do nich.. pozdrawiam

Nie no jeszcze dużo mu zostało. Daj mu jeszcze zapytać o tanie paliwo do dniepra i jakie opony i czy ktoś mógłby mu je założyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica ile tematow niechcesz nie zagladaj

widocznie ktos jednak ma ochote zagladnac na n ie i odpowiedziec

a jesli rozwiaze problem usune temat

pozdrawiam

 

Słuchaj, jestem tutaj dłużej, i znam zasady forum, i naucz się pisać, taka dobra rada..

 

WoW

aż się zaczynam bać sorki ale ja uczę się więcej lat niż ty żyjesz

a po za tym nie zacząłem tu zaglądać by się ścierać z takimi gostkami jak ty

nie chcesz nie czytaj

ja potrzebuje pomocy a nie jechania po plecach Wroty

 

hahaha! Własnie widać jak się uczysz, a nie możesz sobie z gażnikami poradzić, i zapłonem... gratulacje..smile.gif

 

dzięki mrugacz.gif

ale ja już sesje skończyłem a ty chyba dopiero w piątek masz rozdanie świadectw smile.gif

jak masz do mnie tak pisać w ogóle lepiej nie pisz

 

Taka mała rozmowa wyszła, i nasz Pan jest studentem, a sobie z ruskiem nie daje rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to co polecasz zmienić gaźniki czy po prostu dobrze je wyregulować?

dzisiaj ustawiałem zawory mam nadzieje ze dobrze wyczytałem 0.08 przerwa tak pisało w książce trochę za mało jak dla mnie ale zrobiłem jak pisało.

a i mam pytanko rozbierałaś może sprzęgło kiedyś?

daj znac jak by ci najlepiej na gg

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zaworów, to luz ma być ustawiony na 0,1 na obu - jednak spotkalem się z opinią, że ustawienie luzu na zaworze ssącym w Dnieprze w granicach 0,08 nie jest błędem - chodzi tu o te nieszczęsne popychacze, które mają tendencję do sklepywania się, przez co szybciej powiększaja się luzy;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzęg z dnieprowskim silnikiem, gaźniki z jawy ts 350 szybka czwórka w skrzyni spalanie 5,5 - 6,5 przynajmniej tak umnie wychodzi ;P

Co do luizów zaworowych to na zaworach wydechowych ustawiam na 0,1 a na sących też na 0,1 tylko troszkę ciaśniej nić wydechowy i nietety tak co 1000 km przydaje się zajżeć na luzy zaworowe bo france potrafią cuda wyczyniać czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...