Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest opcja motocykl + samochod z reszta rodziny, ale skoro robisz co weeken 1000 km to jeden tydzien bez motocykla wytrzymasz.

Pozostaje mi miec nadzieje ze urodziny Elizy nie pokryja mi sie ze zjazdem - to juz bedzie nowy rok szkolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadałoby się w końcu spotkać bo dawno razem nie śmigaliśmy.Ostatnio w komplecie byłiśmy chyba na moim ślubie :-).

 

.......... i tak bedziemy pisać i pisać i pisać, aż w końcu przyjdzie grudzien.......... :cool: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... i tak bedziemy pisać i pisać i pisać, aż w końcu przyjdzie grudzien.......... :flesje: ;) :crossy:

 

no co zrobić ludzie zabiegani i czasu mało :crossy:

sam o tym dobrze wiesz prawda? :clap:

no ale trzeba mieć nadzieje, że kiedyś się w końcu coś uda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zaproponuje jakiś termin dogodny dla wszystkich. Jak coś to w pazdzierniku tzn. 13 robię urodziny na które juz zapraszam. Szczegóły podam dopiero na poczatku pażdziernik. Mam jednak nadzieje że wczeniej uda się nam spotkać przy jakimś ognichu.

 

To pisałam ja Eliza tylko z kompa Asi i zapomniałam sie przelogować. Więc dla wyjasnienia to ja robie te urodziny a nie Asia. Teraz też się nie zalogowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zaproponuje jakiś termin dogodny dla wszystkich. Jak coś to w pazdzierniku tzn. 13 robię urodziny na które juz zapraszam. Szczegóły podam dopiero na poczatku pażdziernik. Mam jednak nadzieje że wczeniej uda się nam spotkać przy jakimś ognichu.

 

To pisałam ja Eliza tylko z kompa Asi i zapomniałam sie przelogować. Więc dla wyjasnienia to ja robie te urodziny a nie Asia. Teraz też się nie zalogowałam.

 

 

:crossy: Eliza następnym razem będziesz u mnie na moto wiec pozbieraj krzyżków i na śląsk jazda. :buttrock: ...wiemy gdzie są miłe miejsca i dobre knajpy, kilku motocyklistów e ślaska też się znajdzie wiec możemy dobrze sie bawić, :icon_mrgreen: jeszcze lepiej niz w tych ostatnich dwóch dniach..hahahaha

 

pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...