Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie 18 to nie był wcale naj... czas w moim życiu. Nie miałam moto. A i tak nie cofnęła bym czasu. Teraz wiem czego chcę i mam zupełnie inne podejście do życia . Wszystko się układa, spełniają się moje marzenia, i zmieniłam zupełnie podejście do życia i ludzi. Straszne mieć 18 lat beee. Totalna motanina egzystencjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie 18 to nie był wcale naj... czas w moim życiu. Nie miałam moto. A i tak nie cofnęła bym czasu. Teraz wiem czego chcę i mam zupełnie inne podejście do życia . Wszystko się układa, spełniają się moje marzenia, i zmieniłam zupełnie podejście do życia i ludzi. Straszne mieć 18 lat beee. Totalna motanina egzystencjonalna.

Hej wiatm motoeliza! ja tez całkiem chętna na jazde po miescie! i do Boaraniego w sobote nowych znajomych poznać,czemu by nie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedziemy z zona, znaczy z Infanati :crossy:

 

To znaczy ze jestescie juz po slubie ! Nie organizowaliscie parady motocyklowej ?

Po ostatnim wypadzie na Diabelski kamien po piachu mamy zaprawe w warunkach terenowych wiec po lesie mysle ze by sie dalo...

Fajnie ze sie spotkamy w sobote !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no na parade sie jeszcze zalapiecie :flesje:

 

Smutni? Chyba w chwili rozstania :buttrock:

 

W koncu nie kazdy bierze slub w kosciele czy urzedzie - slubu nowozency udzielaja sobie sami a w czyjej obecnosci to juz do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym podziękować uczestnikom obstawy za wsparcie mnie w tej "trudnej" chwili, a uświetnienie swoją obecnością uroczystości zawarcia awiązku małżeńskiego Natali i Marcina. Zostałem mile zaskoczony iliścią i składem obstawy, byli i ludize z Motobydzi i z forum ogólnego. Szkoda, że grupa inowrocławska nie została chwilę, bo tylko przez grila i napoje na miejscu mogłem uczestnikom obstawki podziękować. Myślę, że będzie jeszcze okazja się odwdzięczyć. Szczególne podziękowania dla solenizantki motoelizy, że znalazła chwilę czasu i wpadła na swoim potworku :icon_biggrin:

 

http://fotozrzut.pl/zdjecia/a7912ca1d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elizka! zajefajna imprezka :icon_mrgreen: ochrona rzeczywiscie za duzo sie wcinała-nadgorliwi :icon_razz: ,do zobaczenia następnym razem :flesje:

Jeszcze raz Sto lat i jeszcze dłużej :buttrock:

 

 

Eliza było grubo powaga , wszystko mnie boli...dobra ekipa...aaaaa straciłam głos..hahahaha

 

 

 

A ty koleżanko mam nadzieje, że dotarłaś bez przeszkód hahahaha?

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów i do następnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza było grubo powaga , wszystko mnie boli...dobra ekipa...aaaaa straciłam głos..hahahaha

A ty koleżanko mam nadzieje, że dotarłaś bez przeszkód hahahaha?

Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów i do następnego....

Ja dotarłam,ale bardziej martwiłabym sie o was haha jak i gdzie w ogole dotarliście? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza było grubo powaga , wszystko mnie boli...dobra ekipa...aaaaa straciłam głos..hahahaha

A ty koleżanko mam nadzieje, że dotarłaś bez przeszkód hahahaha?

Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów i do następnego....

ekipa dobra -a jak......

nie pamiętasz odwoziliśmy Kinie :banghead:

 

Ja dotarłam,ale bardziej martwiłabym sie o was haha jak i gdzie w ogole dotarliście? :P

a my dotarliśmy cali i zdrowi :P wszystko ok-tylko rano troche cieżko........

 

 

a tak w ogóle Eliza dziekuje za impreze było zajebiście :icon_razz:

 

polecamy sie na przyszłość.......... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...