Skocz do zawartości

Posiadam "troszkę" serwisówek 30Gb-> udostępnię


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie posiadam spisu a co najgorsze czasu żeby go zrobić .

Proszę pytać na bieżąco postaram się pomagać .

Nie posiadam też własnego serwera , więc lądowac będą na jakiś darmowych .

Nie wysyłam całości i większej ilości . Pasożytom handlującym serwisówkami mówię NIE !!!

Masz moto o które pytasz w avatarze = masz moją pomoc .

 

Serwisówek w j.polskim NIE MAM i proszę o takie nie pytać !!

 

AdamOSA

witam.jestem z jawora ,rozmawiał z tobą mój kolega o kawie zzr 1100. czy mógłbyś udostępnić mi jakąś dokumentację związaną z tym motorem? niewiem jak mądże się do tego zabrać ,a posiadam książkę z gpz 600 a to się trochę różni. dodam że naprawami zajmuje się amatorsko ( tylko dla siebie i przyjacił) także nie zrobię z tych informacji jakiejś komercji. mój email. [email protected]

Edytowane przez pawlona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Czy posiadasz moze serwisówke do "jajka" Suzuki Gsx 600F z rocznika 99?

Bede bardzo wdzieczny jesli chociaz zobaczysz :notworthy:

 

Pozdrawiam :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam spisu a co najgorsze czasu żeby go zrobić .

Proszę pytać na bieżąco postaram się pomagać .

Nie posiadam też własnego serwera , więc lądowac będą na jakiś darmowych .

Nie wysyłam całości i większej ilości . Pasożytom handlującym serwisówkami mówię NIE !!!

Masz moto o które pytasz w avatarze = masz moją pomoc .

 

Serwisówek w j.polskim NIE MAM i proszę o takie nie pytać !!

 

AdamOSA

Hej. Fajnie, ze posiadasz serwisowki. bylbym w niebo wziety gdybys posiadal serwirowke do mojego motocykla: Yamaha xz 550s 1986r. gdyz mam wielki problem z tym motocyklem. kupilem go ze spalona instalacja zaplonowa, przelozylem cala wiazke zaplonowa i potrzebuje opisy poszczegolnych elementow takich jak modul zaplonowy, regulator napiecia, cewki, cujnik polozenia walu(impulsator)alternator, przekazniki itd. Gdybys posiadal informacje gdzie mozna kupic tego typu sprawy uzywane 100%sprawne i parametry tych zeczy zebym mogl je sprawdzic miernikiem tez bylbym bardzo wdzieczny. Kupilem juz jeden modul na allegro i okazal sie spalony i kase mam w plecy a nowy jest raczej drogi-pomoz. Prosze o informacje na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...