Skocz do zawartości

Pierścienie do tłoka wossner


Andrew85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale to jest normalny termin oczekiwania na pierscienie

tak poza tym to dibo i pikus nie piszczcie takich glupot ze sie nie da jak sie da , ale tez mam jedno pytanie czemu zamawiasz same pierscienie ?? Pekly Ci przy zakladaniu czy chcesz je na stary tlok zamowic ???

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez pekly kiedys pierscionki to w jakims zakladzie z neta zrobili i wyslali. Placilem cos kolo 15zl/sztuka. Jednak bylo to bardzo slabe wykonanie i przy zakladaniu rozwalilem jeden. Po zlozeniu moto jako tako jezdzilo ale balem sie ze sie to wszystko rozleci... BTW. 150zl za dwa pierscionki z metalu to jak dla mnie poprostu wyrzucanie pieniedzy w bloto :bigrazz: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje same pierścienie ponieważ z powodu złego założenia tłoka (strzałka w górę :icon_evil: ) stare sie trochę przytarły czy co im się tam stało. Chodzi oto że trochę dzwonią jak jest teraz wszystko założone dobrze. Cylindrowi się nic nie stało, nie wiem w sumie czemu pierścionki się już tak przytarły jak było wszystko wysmarowane olejem i tylko raz było moto odpalone na chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje same pierścienie ponieważ z powodu złego założenia tłoka (strzałka w górę :crossy: ) stare sie trochę przytarły czy co im się tam stało. Chodzi oto że trochę dzwonią jak jest teraz wszystko założone dobrze. Cylindrowi się nic nie stało, nie wiem w sumie czemu pierścionki się już tak przytarły jak było wszystko wysmarowane olejem i tylko raz było moto odpalone na chwile.

 

Z powodu odwrotnego założenia tłoka mogło dojść do jego uszkodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze że chociaż pierścienie a nie zatarł się.

Po drugie zawsze i wszędzie piszą że strzałką ku wydechu. Jak nie byłeś pewny mogłeś zapytać na forum lub poszukać w google.

Pozdrawiam i mam nadzieję że nowe pierścienie będą się dobrze sprawowały i dostarczą Ci nie zapomnianych wrażeń.

Ps. A ty przynajmniej masz nauczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gandziorz wiedziałem że szczałka ma byś zawsze skierowana ku wydechowi. Tylko to był taki pechowy dzień wszystko mi się pierdoliło a po drugie chciałem to złożyć bo tak to przez kolejny tydzień bym nic z tym nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to juz lepiej kupic nowy tlok TKRJ z pierscieniami za 180 zl <sciana>

 

tylko ze tlok wossnera nie kosztuje 180zl !! tylko 350zl , wiec nie oplaca sie znou wywalac kolejnych 350zl , a taki tlok tkrj to wiesza gdzie mozesz sobie wsadzic :) nie wszycy wsadzaja takie gowna jak ty, a potem sie dziwisz czemu po 2 tys km nie ma kompresji :lalag:

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...