Skocz do zawartości

Jaki rocznik tego ktm ?


Rekomendowane odpowiedzi

89 - 92r :notworthy: jesli chesz kupić to odradzam bo nie dostaniesz do niego ani jednej czesci a jezeli dostaniesz u dealera KTMa to po 2 miesiącach i za chore pieniądze. Akurat takie rzeczy jak tłok i korbe to bez problemu z Proxa ale cokolwiek ze skrzyni sprzegła czy elektryki itp to zapomnij.

Np sprzęgło jak do mojego SX kosztuje 350zł to do tego 125 z linku kosztuje 1300zł!! akick starter do mojego 450zł a do tego 125 900zł!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz ze az tak zle ?? ale ja go moge miec za 2500 sillnik po remoncie :icon_mrgreen: wiec moze akurat sie oplaca :clap: a wlasnie i jeszcze jedno pytanklo.... jak go deczko muli i wogole nie ma gory to mozliwe ze to przez jakas tam klapke w tlumiku czy cos takiego ..znacyz sie tam pod cylindrem .. bo tak mowil mi sprzedawca :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to mam metliczek :D

no bo widzsz to ze jest po remoncie to nic nie znaczy :D Tłoka i korbe mozna kupić bo od innych modeli pasują. Ja miałem w swoim taki sam silnik :D np tłok i korba pasują o dziwo od modelu SX z 98r mimo ze wtedy KTM 125 dostał nowy silnik. Tylko problem jest naprzykład w tym zaworze wydechowym. To jest tak proste urządzenie w KTMach ze ono poprostu musi działać a jak nie dizała to znaczy ze coś pękło albo jakiejs czesci brakuje a ona bedize kosztowała kolo 300zł pewnie. Znam ten model silnika na wylot i wiem ze to samo zło... Czego sie tam nie tkniesz to sie rozpada, pęka i kruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzalbym ci ten sprzet z dwoch powodow malo czesci zamiennych drogie albo kombinowanie od inych modeli i ogolnie moto na pewno jest bardzo zjezdzone i dlugo na nim nie pojezdzisz to jest jakies 18 lat :icon_evil:

 

a co mi radzicie kupic jak mam 3000 zl :bigrazz: ?? zbieracj jeszcze troche i cos dobrego czy za to tez juz cos mozna takiego wmiare ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi radzicie kupic jak mam 3000 zl :) ?? zbieracj jeszcze troche i cos dobrego czy za to tez juz cos mozna takiego wmiare ??

nie wiem szukaj jakiegos kmx albo najlepiej honde crm 125 ale bedzie ci bardzo ciezko znalesc cos w dobrym stanie lepiej kupic cos tanszego i slabszego niz jakies stare gowno ktore po pierwszym zakrecie sie rozleci :icon_evil:

pozdr :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem , liczyles sie z kosztami utzrymania takiego sprzeta (sx 125)???? bo to nie jest 500zl na sezon a jakies 3000zl , lepiej kupic dt/kmx/crm 125 za 3000zl cos z tego wyrwiesz i tam nie trzeba dokladac takich pieniedzy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup tego SXa i jak ci silnik padnie, to wstaw tam jednostke napedowa z ETZ 250 :crossy:

 

nie smiac sie, co niektorzy tak robia i tanim kosztem maja moto z dobrym zawiasem i w miare silnikiem

 

mimo to ja wolalbym miec moto bez kombinowania ;)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to za interes zrobisz ,jak dolozysz z 1 tys i kupisz sete 94-95

 

A zobaczcie na tego oszusta - RM 97 a w rzeczywistoci 91 tak samo z tymi RM 250 ale tam to tylko 2 lata min dodal :

http://domin.otomoto.pl/index.php?sect=offer

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...