Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje ustalić jakieś miejsce i czas zbiórki np. Sejny lub Ogrodniki, Stary Folwark(bedę się upierał), gdzyż nie wszyscy bedą jechac z Wawy a w sumie to byłoby fajnie dojechać do Wilna w kupie :wink: :crossy:

Chetni na chwile obecną:

- MeDeViLL

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

Qrcze , uprzedziłes mnie :smile:

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalajmy powoli miejsce zbiórek:

1. Warszawa /bo z tego miasta najwiecej/ - miejsce i godzina.

2. I gdzie dobija reszta.... i oczywiście godzina.

 

1 Proponuje Kino Wisła, Plac Wilsona godz. zbiórki 9.00, wyjazd 10.00

2 Stary Folwark 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą Grupę,

 

Pytanie do vigaCMHQ, drzewulec.

 

Obserwuję kilka dni wątek, mam wieeeelką ochotę dołączyć do Was,

czy jest szansa na okreslenie się z wyjazdem na tydz. przed???

 

pzr

 

k

 

 

Myślę że tak. Kazdy jest mile widziany. Im wieksza gruupka tym przyjemniej bedzie :P

 

a gdzie to?? :D

 

 

Stary Folwark 12 km od Suwałk (wojewódzka 653), nad jez. Wigry. Ok 35 km od granicy

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Proponuje Kino Wisła, Plac Wilsona godz. zbiórki 9.00, wyjazd 10.00

2 Stary Folwark 17.00

 

 

kurcze - to jest 270 km wiec chyba 7 godzin to lekka przesada :)

 

ja bym proponowal 15-tą, tam jakis obiadek, kawusia i dalej w droge :icon_razz:

 

 

k_u_b_a - jestes mile widziany - tak jak każdy :biggrin:

myślę że pomimo rezerwacji na 16 miejsc to nas nie wygonią jak dojedzie 2-3 osoby więcej :biggrin:

A nawet jeśli to mamy duże pokoje i nawet jak kolejnych nie będzie to jakoś się upchniemy :PPP

 

PS - a tak w ogóle to kto będzie spał :PPPP ???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Potwierdzam udział w wycieczce 27-29.07, DrSpławik solo ( no chyba, że stanie się cud :crossy: )

Będę rozmawiał jeszcze z dwoma podróżnikami z poza forum. Może sie przyłączą. Proponuję również drugą godzinę wyjazdu z Warszawy po południu np 17-ta dla tych, którzy pracują w piątek.

Tomek, wielkie dzięki za determinację w prowadzeniu tematu :crossy:

A teraz krótki :crossy:

Z Krakowa do Budapesztu można skoczyć w jeden dzień i wrócić, na miejscu serwują doskonałą kawę mrożoną, między Dolnym Kubinem a Bańską Bustrzycą jest milion zakrętów, Madziary nie wiedzą co to placki po węgiersku :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - no to rezerwację mamy zrobioną na 4 pokoje 4 osobowe.

 

Uprzedziłem również, że może dojechać nas nieco więcej i usłyszałem w odpowiedzi że nie powinno być problemu i żebym jeszcze kilka dni przed samym przyjazdem jeszcze potwierdził - ogólnie - STRASZNIE MILI LUDZIE.

I gadają po polsku :PPPPPP

 

 

Info dodatkowe - w cenie pokoi mamy śniadanka a jeśli ktoś bedzie chciał sobie jeszcze "dojeść" jakiś obiadek, kolacja itp - to knajpka jest na miejscu :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zrezygnujemy ze zbiórki a Starym Folwarku poniewaz obawiam sie, że sie nie odnajdziemy(miejscówa skomplikowana i a żarłoczni brak).

W zamian za to proponuje zbióreczkę w Sejnach przy ul 22 lipca 9 gdzie mieści się Domu Kultury Litewskiej i restauracja (ponoć mają wyśmienite Bliny, lub w miejscowości HołnyMejera (2 km od granicy), gdzie mam nadzieje też bedzie można cóś obchamrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewciu... jeśli uda mi się pojechać...

 

To tylko tak, żeby już w piątek być na Litwie, a sobotę mieć całą na Wilno.

 

Niestety skoro świt, w niedzielę, będę musiała ruszać na Kraków - mnóstwo kilometrów :buttrock: a bezwarunkowo w poniedziałek od rana mus być w arbajcie :( (szef na bank będzie czekał z bolesnym młotkiem motywacji... ;( )

 

Także, możemy zrobić tak, że utworzą się dwie grupy i połączymy się na miejscu w Wilne. Pierwsza zrobi podchody i wysadzi ewentualne barykady, a druga, na otwarte, podejmie odważny najazd na Litwę :D

 

Proszę o uwagi, kto i co na to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Proponuję również drugą godzinę wyjazdu z Warszawy po południu np 17-ta dla tych, którzy pracują w piątek(...).

 

jestem bardzo za :D

w piatek jestem w stanie wyjechać najwcześniej o 15.00

.....ale jeszcze nie wiem czy napewno

 

 

 

vigaCMHQ dzięki za upchanie mnie w pokoju, jak miejsca nie bedzie to moto wszystkim bede pilnował :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewulec - ---> dopiero teraz zaskoczylem ze ty chcesz przez OGRODNIKI na litwe wjechać :P))

 

Jako stały bywalec tamtych stron proponuje mimo wszystko przejście w BUDZISKU - ma to dwie zalety:

1. Lepsza droga po stronie Litewskiej

2. Zdecydowanie mniej TIR-ów.

- jeśli ta droga to "Mikołajówka" jest ostatnią mieściną po naszej stronie przed granicą.

 

Ale to tylko luźna propozycja :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...