Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A można się jeszcze zgłosić?

Ja i mój "plecaczek" czyli szanowna małżowina?

Znajdzie się dla nas kawałek miejsca na nocleg na podłodze? Mogę spać "w nogach", bo już z rezerwacją większej ilości łóżek może być problem :icon_exclaim:.

Na 100% czy jedziemy będę wiedział w połowie przyszłego tygodnia.

 

My do ekipy I z Warszawy.

Pozdrawiam

Edytowane przez MAYON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myślę, że jest to spokojnie do ogarnięcia ;) ...ale zaraz, zaraz ...czy Ty przypadkiem nie wybierasz się do tego Wilna ...z żoną :icon_question: ;) :D :D :D

Wojtas czujny jak łasica :biggrin: .... bo jedzie z Paulą :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak: Czy jest ktoś kto wyjeżdża z Warszawy rano w Piątek i zamierza lecieć tak 120-160 km/h ? ;)

:D ;) KLAUDIUSZ TY DAWCO :icon_question: :biggrin: :biggrin: ...jak sobie chcesz jeździć z takimi prędkościami ...to natychmiast zmiataj na TOR :biggrin: ...a nie na publiczne drogi :biggrin: ...nie dziwne, że później prawdziwi motocykliści mają opinie wariatów i szaleńców ...i chamów ...i pijaków ...i w ogóle zła wcielonego :D ...Twoja postawa jest naganna ...zastanów się nad sobą ...znam Cię z reala ...i wiem, że nie jesteś zły chłopak ...tylko, że chyba ostatnio mocno zbłądziłeś ...obudź się ...wyrwij się ze szponów opętania ...zadeklaruj postanowienie poprawy ...kup stodwudziesktępiątkę i jeździj zgodnie z przepisami ...powróć do uczestnictwa w oazach ...może jeszcze coś z Ciebie będzie ...wiem, że czeka Cię długa i trudna droga ...ale nie poddawaj się ...wiem, że dasz radę ...niech moc będzie z Tobą

 

...a jak jeszcze raz zobaczę, że myślisz i piszesz o tak szybkiej jeździe ...i dodatkowo szukasz kompanów do takich szatańskich procederów ...to osobiście dopilnuję abyś raz na zawsze zniknął z tego forum prawdziwych motocyklistów :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

buahbauhabuahbauhbauahbauhbauhbu

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAUDIUSZ TY DAWCO :biggrin: :biggrin: :biggrin: ...jak sobie chcesz jeździć z takimi prędkościami ...to natychmiast zmiataj na TOR :biggrin: ...a nie na publiczne drogi :D ...nie dziwne, że później prawdziwi motocykliści mają opinie wariatów i szaleńców ...i chamów ...i pijaków ...i w ogóle zła wcielonego :D ...Twoja postawa jest naganna ...zastanów się nad sobą ...znam Cię z reala ...i wiem, że nie jesteś zły chłopak ...tylko, że chyba ostatnio mocno zbłądziłeś ...obudź się ...wyrwij się ze szponów opętania ...zadeklaruj postanowienie poprawy ...kup stodwudziesktępiątkę i jeździj zgodnie z przepisami ...powróć do uczestnictwa w oazach ...może jeszcze coś z Ciebie będzie ...wiem, że czeka Cię długa i trudna droga ...ale nie poddawaj się ...wiem, że dasz radę ...niech moc będzie z Tobą

 

...a jak jeszcze raz zobaczę, że myślisz i piszesz o tak szybkiej jeździe ...i dodatkowo szukasz kompanów do takich szatańskich procederów ...to osobiście dopilnuję abyś raz na zawsze zniknął z tego forum prawdziwych motocyklistów

buahbauhabuahbauhbauahbauhbauhbu

 

pozdr,

w

Jak to mówi mój kolega "NIE WIEM CO BIERZESZ ALE JA TEŻ POPROSZE" ;) :D

 

DO ODCIĘCIA :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dopisać do listy wyjazdowiczow - czy mam gdzieś zadzwonić, coś zarezerwować? Jaka jest procedura?

No i jeszcze raz poruszę temat przedłużenia pobytu o tydzień - naprawdę wszyscy chcą wracać od razu w niedzielę? Sporo nas jedzie, więc może jednak zbierze się kilka osób?

 

Do Klaudiusza - ja się wybieram w piątek rano z wawy, chociaż - pomijając kwestię dawcy i braku owiewki- prędkość 160 jest blisko maksa mojej cebuli :P więc proponowałbym ograniczenie do ok 100 - 140 i wtedy się loguję na jazdę razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj 'mla' - w razie co bedziemy bronic VFR-y własnymi ciałami :icon_evil:

 

 

...cut....

 

 

 

wszystko wskazowywuje na to, że zareprezentujemy z Niunią piatkowo-popołudniową grupę pościgową.... objuczając we dwoje VFRkę.... :crossy:

 

... tak więc szykujcie powoly jakieś wyrko dla nas ( starczy jedno )...

 

...aha... i nie zamykajcie drzwi.... :icon_evil: :icon_evil:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazowywuje na to, że zareprezentujemy z Niunią piatkowo-popołudniową grupę pościgową.... objuczając we dwoje VFRkę.... :crossy:

 

:crossy: :icon_evil: :clap: :icon_evil:

 

I to jest właściwa postawa...

 

Ja teraz znikam na 'wakacje na moto' które u mnie zaczynaja się jutro :crossy: Jutro Jurata, za tydzień via Giżycko do Wilna - zobaczymy się w Suwałkach. Jak znajde kawarenke to tutaj zajrze - a jak nie to telefonicznie poprosze o info jakby sie cos mialo dziać :icon_evil:

 

Nara !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na 99% będe (ten 1% to warunki nie zależne ode mnie), dołączę do kolumny gdzieś za Warszawą, dokładnie

gdzie to ustalę w piątek.

Acha, piszę się na poranną piątkową grupę, moje prędkości to trochę takie emeryckie, ale się przystosuję :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Her Komandir juz poinformowany ;)

W papę chcesz?

 

(...) Pokoje co prawda są zarezerwowane /5 pokoi 4-osobowych/ ale w razie co to coś się dokombinuje na miejscu. (...)

Nie ma co dokombinowywać. Będzie jak za Bugiem - jedno na drugiem. W przypadku większej ilości zawodników niż łóżek, zastrzegam sobie zaproszenie Niuni do siebie, zaś Bandziora pewnie Wojtasik z Paulą przygarnie...

 

 

To ja poproszę o dopisanie do listy mojej skromnej osoby + jeszcze jedna twarz na moto spoza forum (za którą ręczę głową ;) )

Łojezu! Jedzie z nami hipertjuning gieeska zonersystem :)

Bardzo się cieszę :flesje:

 

(...) ...na stronie hotelu stoi, iż:

Gościom hotelowym zapewniamy monitirowany parking, salę sportowo – rekreacyjną, pomoc zawodowych przewodników [...]

...co Wy na to aby wynająć przewodnika, który z nami w sobotę obskoczy miasto? ...zakładając (optymistycznie), że pojedzie 30-40% z zadeklarowanych osób ...to koszt na głowę takiej atrakcji nie powinien być wysoki...

 

pozdr,

w

Jestem za!

 

 

(...) tak więc szykujcie powoly jakieś wyrko dla nas ( starczy jedno ) (...)

Nie ma potrzeby. Jak wyżej wspomniałem, Wasza załoga zostanie rozparcelowana :cool:

 

Gerard z ekipą przybędzie :D ;) :icon_evil:

 

ps.DO ODCIĘCIA

No, to mamy przewodnika z uprawnieniami woźnicy i praktyką w Zatoce Perskiej, oraz licencją taksówkarza :clap:

Damy radę :)

 

UWAGA!!! Osoby które nie mogą ruszyć w piątek z grupą poranną, proszę o dogadanie się i zebranie do kupy, jeżeli nie chcecie jechać osobno.

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE CHĘTNYCH:

 

Lista aktualna:

- Tomek Kulik – Yamaha XJ900 Diversion

- DrSpławik – Honda Africa Twin

- Anulka – Honda NTV 650

- vigaCMHQ – Honda Shadow VT600

- klaudiusz – Suzuki Bandit GSF 1250S

- wieczny student - Honda Africa Twin

- zoltecek – KTM LC4 400 EXC

- drzewulec – Suzuki GS500

- Pol_dek - Yamaha XTZ 750 Super Tenere

- wulkan – Kawasaki GPZ 900R

- Jankes + 1 – Suzuki SV650 ?

- kendo +1 – Yamaha Drag Star XVS 650

- plooscva - Kawasaki ZX6-R

- mario33 + 1 - Yamaha XJ600 Diversion + Honda Shadow Spirit VT750DC

- Jaskiniowiec – Honda NX 650 Dominator

- ruso + 1 – Suzuki Bandit GSF650S + BMW R1200ST

- Robert L. – Honda Transalp

- ROBSON + 1 – Honda CBR1100XX

- elbarto – BMW F650GS

- Karolina - Suzuki DR-Z 400 SM

- wojtasik + Paula - Suzuki V-Strom 1000

- Zbicniev

- MAYON + 1

- i prawdopodobnie rob_rocki – Aprilia Caponord

 

 

 

 

 

W DALSZYM CIĄGU NIE WSZYSCY POTWIERDZILI SMS-em - poniże3j kontakt i procedura /dla przypomnienia/:

 

NR TELEFONU - vigaCMHQ: 604 66 00 37

lub

NR TELEFONU - drzewulec: 694 34 38 68

 

Tak jak napisał Tomek:

 

proszę każdego z uczestników o SMS-a zawierającego:

 

- Nick

- Imię.

- dostepny numer GSDM

- nr grupy /czyli czas wyjazdu/ - I (rano), II (po południu)

 

Osoby dołaczające poza Warszawą - miasto startu i dopisek "SUWAŁKI" /tu dołączamy/

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...