Skocz do zawartości

Cross dla mnie ;]


Rekomendowane odpowiedzi

od tego zeby sie cos dowiedziec jest gogle.com zeby dowiedziec sie podstaw, dla mnie dziwne jest to ze w ogole ktos odpowiada na tak debilny temat wystarczy tylko pomyslec i ruszyc banka i wiek nic tu nie usprawiedliwia, haa i kto tu gada o nabijaniu postów.... FORUM JEST OD CZYTANIA A NIE OD PISANIA

 

od tego jest www.goggle.pl

 

 

pozdro :icon_rolleyes:

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to ze mam w tyłku pare browarow to olal bym ten durny temat ale no nie da rady!! i czego sie czepiasz kazdy wie o jakie gogle chodzi ale trzeba cos napisac zeby przybylo kolejna cyferka przy liczbue nabitych bezsesnownie postow, a co do "w ogóle" to swiadczy o tobie... BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego zeby sie cos dowiedziec jest gogle.com zeby dowiedziec sie podstaw, dla mnie dziwne jest to ze w ogole ktos odpowiada na tak debilny temat wystarczy tylko pomyslec i ruszyc banka i wiek nic tu nie usprawiedliwia, haa i kto tu gada o nabijaniu postów.... FORUM JEST OD CZYTANIA A NIE OD PISANIA

 

Ale żeby czytać to trzeba coś najpierw napisać. Na forum każdy może wyrazić własną opinie ale nie trzeba odrazu kogoś równać z ziemią. A do tematu to chyba dt 50 jest niska albo mtx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Po co taki temat zakladasz. Wejdź sobie na allegro i poszukaj. A pozatym ducati nie robi motocykli terenowych tylko sportowe. Jak umiesz jeździć to umiesz też myśleć, wiec następnym razem nie zakładaj takiego dobilnego tematu :buttrock: :flesje: :crossy:

 

dalem przyklad markowego motoru a nie mowilem ze ono akurat nalezy do motorow terenowych....no ale coz nie kazdy umie czytac ze zrozumieniem.....

 

 

edziec sie podstaw, dla mnie dziwne jest to ze w ogole ktos odpowiada na tak debilny temat wystarczy tylko pomod tego zeby sie cos dowiedziec jest gogle.com zeby dowiyslec i ruszyc banka i wiek nic tu nie usprawiedliwia, haa i kto tu gada o nabijaniu postów.... FORUM JEST OD CZYTANIA A NIE OD PISANIA

 

Eeee....Nie rozumiem do konca szanownego pana zubra.... forum jest od czytania ale nie od pisania...wiec co mamy czytac gdyby nikt nie pisal?? Dziwne ze ktos odpowiada?? Bo chca pomc a nie nabic sobie posta i zgrywac wazniaka aha i czemu pan odpisal jak sam pan mowil ''dziwne jest to ze w ogole ktos odpowiada na tak debilny temat''!!?? By sie cos dowiedziec google.com?? Wiec po co tu na tym i wielu wielu innych forach sa porady ?? ehhh....Nie chce sie z nikim klucic i robic problemow na waszym forum wiec odpisalem spokojnie

 

Mój wujek też ma kilka moto, więc napewno poradzę sobię z CR 500 D.gif smile.gif

 

Hehe nie chodzilo mi o to ;] zle sie zrozumielismy :] lub ja zle napisalem chodzilo mi o to ze ma i na nich jezdze (jego syn mam mala 50 wiec :D) :]

 

reszcie dziekuje za pomoc ;] moze dostane troche wiecej kasy w wakacje wysle wam zdjecia mojego bika ;]

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje!

Edytowane przez Grucha12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za te pieniadze polecam cz 125 , tylko na poczatek moze byc za mocna dla Ciebie. Ale napewno lepsza bedzie od tej dt 175"

 

nie rozumiem cz 125 bedzie lepsza od dt 175 hmm dziwne , moze chodzilo Ci o cr 125?? bardzo fajny motorek , dobry do nauki , na secie napewno wyszlifujesz sobie technike , polecam

 

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...