Skocz do zawartości

Aprilia SL 1000 Falco


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ktos sie orientuje czy ten wysprzeglik jest rozbieralny ??? http://www.mpl-tuningparts.de/ebay/bilddat...8-01-02-g-x.jpg (zdiecie jest bardzo duze nalezy pomniejszyc w przegladarce )

 

bo nie moge nigdzie znalesc a chcialbym ustrojstwo wyczyscic w srodku z syfu przed poskladaniem z nowym patentem na czerniejacy plyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko mowiac nie mam pojecia.

 

Z ciekawosci, coz Cie tak ten ciemny plyn boli? :D

 

nie boli wku**** :biggrin: , poprostu zmieniam pompe na radialna i przewod w oplocie to chcialbym miec wszystko czysciutkie

 

 

a wlasnei pytanie do Ciebie dyzio

 

jak robiles z dodatkowym ladowaniem, to przy kostce sa 4 kable 2x"+" i 2x"masa" , zwierales te kable w jeden i ciagnoles do aku, czy ciagnoles do aku tylko jednego plusa i jedna mase ?? a tych drugich nie ruszales ??

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam, to zrobilem tak jak jest tutaj:

http://www.apriliaforum.com/forums/attachm...22&d=1204117563

 

A biala kostke wywalilem i zlutowalem wszystko na stale. Jak juz tam jestes to rozbierz brazowa kostke i przylutul kabelki do konektorow.

 

a ja dalem 2 bezpieczniki :) ale to nic :) zawsze to lepiej :)

 

a co do przelutowania konektorow to wlasnie sie tym bede zajmowal, i wogole cala instalacja bo troche posniedzaila jest :( a wszelkie plastiki mam sciagniete bo ida do malowania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam dosc projektow, zrobilem poprzedni, sliczne bylo, to sie rozjeb@lem :banghead:

 

Jaki masz zalozony slave cylinder? Czuc roznice w porownaniu do zwyklego?

 

Apie zbliza sie roczek i pomyslalem, zeby kupic jej prezent - cylinderek MPL i linke w oplocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam dosc projektow, zrobilem poprzedni, sliczne bylo, to sie rozjeb@lem :banghead:

 

Jaki masz zalozony slave cylinder? Czuc roznice w porownaniu do zwyklego?

 

Apie zbliza sie roczek i pomyslalem, zeby kupic jej prezent - cylinderek MPL i linke w oplocie.

 

cylinder mam jak wrzycalem wyzej :) w prownaniu do orginalu czuc roznice, zwlaszcza ze mam zalozone sportowe dosciski tarcz :icon_mrgreen: wczesniej nie moglem sprzegla nacisnac :) teraz chodzi o polowe lepiej, ale jeszcze nie zalozylem oplotu i radialnej pompy bo mi manetka od ssania pokomplikowala sprawe :( (orginalnei ejest przykrecona do mocowania pompy) radialna czegos takiego nie ma :( ale mysle ze jak zaloze radialna top bedzie mozna dwomam paluchami sprzeglo obslugiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ktos sie orientuje czy ten wysprzeglik jest rozbieralny ??? http://www.mpl-tuningparts.de/ebay/bilddat...8-01-02-g-x.jpg (zdiecie jest bardzo duze nalezy pomniejszyc w przegladarce )

 

bo nie moge nigdzie znalesc a chcialbym ustrojstwo wyczyscic w srodku z syfu przed poskladaniem z nowym patentem na czerniejacy plyn smile.gif

 

Jest rozbieralny. Ale potrzeba klucza do tych dziórek i chyba odpowiedniego o-rungu jeśli chcesz wymienić gumki w środku. MPL życzy sobei by u nich to serwisować. W sumie się im nie dziwię jeśli chcą mieć pewność że nikt nie będzie krzyczał że MPL to gówno, gdy a potem się okaże że sam se naprawiał i spartolił.

 

Link jak to się robi:

http://apriliaperformance.myfastforum.org/archive/mpl-clutch-slave-cylinder__o_t__t_5401.html

Edytowane przez falconiforme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się dołączę do tematu sprzęgła. w sierpniu 2011 wymieniłem sprzęgło (tarcze, sprężyny). po jakimś czasie zauważyłem na 5 i 6 biegu przy wysokich obrotach (v > 200 km/h) sprzęgło ślizgało. czy to wina wysprzęglnika? płyn wymieniałem latem, oczywiście jest już czarny, jego poziom jest ok (nie za dużo).

 

druga sprawa...

czy radialna pompa cham. z dukata 999 przypasi do Tołdiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...