Skocz do zawartości

Co teraz kupić? Szukam pomysłów


Rekomendowane odpowiedzi

W ER i GS nie zamierzam kupować z bardzo prostej przyczyny - XS400, którą miałem cztery lata była porównywalna do tych 500tek - pora na coś większego i dającego więcej swobody w trasie.

 

Venom: jak dla mnie to v2 rządzi - sv650 to będzie mój następny motocykl jak się dorobię garażu.

 

Ponieważ Afirka w pieniądzach, którymi dysponuję, to tylko z lat 80-tych, zdecyduję się chyba na CB750 SevenFifty. Boję się trochę o jej masę, bo to kawał krowy i po mieście pewnie nie będzie się dało już tak ładnie latać w korkach, ale za to ceny ma umiarkowane, sporą niezawodność i do turystyki się nadaje.

 

Dzięki za pomoc i czekam na informację o CB do wzięcia, ewentualnie o sprawdzonych ludziach, którzy ściągają motocykle z Zachodu na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro masz kaprys na V2 to przeciez nei bede cie przekonywał do R4. Jeden lubi córke inny teściową .

Troche mnie dziwi to co piszesz na temat wagi CB.Czy ja wiem czy to taka krowa?To raczej mały moto a do tego dosc dobrze wywarzony wiec prowadzi sie jak wózek dziecięcy tylko ten przód klęka za szybko .Zapewne idzie się przywyczaić i troche utwardzic sie tez to zapewne da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7000pln i sprowadzenie motocykla z Zachodu? Powiem Ci jak to jest w praktyce: zaufany koleś spod Warszawy sprowadził motocykl forumowemu Pawłowi, Rebelowi, zdaje się też, że i Occultowi sprowadził. Sam myślałem o skorzystaniu z jego usług bo sprowadza PEWNE motocykle, jednak bierze za to 400 ojro. W skali 7000pln to sporo. No i trzeba wziąć pod uwage wydatki na serwis (i mówię o materiałach, bo robocizna zakładam będzie Twoja).

 

Podsumowując - raczej nastawiaj się na kupno w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontroluj sytuacje tutaj http://www.motokutno.pl/motocykle.html. 100% gwarancji ze nie wcisną ci szmelcu .Nigdy nie brałem od nich bike bo nie było potrzeby ale napewno przy następny nie będe się tłukł do Belgii tylko wezmę do chłopaków .Znam ich pewnei z 15 lat .Są pewni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z banditem 600? Moim zdaniem klasyka.

 

Mozna mala owiewke aftermarket dorobic, mowia ze silnik nie do zaje..ania

 

Moze jak '92 to sie jakis GSX 600 znajdzie albo CBR 600, dla mnie te plastiki to wypas, na pewno za 5 tysi by sie jakis ladny znalazl.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z banditem 600? Moim zdaniem klasyka.

 

Mozna mala owiewke aftermarket dorobic, mowia ze silnik nie do zaje..ania

 

Moze jak '92 to sie jakis GSX 600 znajdzie albo CBR 600, dla mnie te plastiki to wypas, na pewno za 5 tysi by sie jakis ladny znalazl.

 

Bandita za te pieniądze niestety nie znajdę w odpowiadającym mi stanie, chociaż byłby ok. GSX też będzie ciężko - mało ich na rynku. Chyba że mówisz o GSXF, ale wtedy urządza mnie tylko 750 - 600 jest dla mnie za ciężkie jak na swój silnik, poza tym nie jestem do tego motocykla przekonany. CBR za 5 tyś to chyba F1 skręcona drutem. Zresztą co do tych dwóch motocykli - plastików wolę unikać - za droga impreza, jak się gdzieś poobciera.

 

A tak z ciekawości - jak wypada porównanie Bandin-CB750? Pod kątem poręczności w mieście i osiągów? Bo z bezawaryjnością w obu przypadkach nei ma problemów. Po prostu szukam niezawodnego, poręcznego nakeda w przyzwoitej cenie. I myślę, że na XJ600 wybór się nie kończy.

 

Dzisiaj widziałem na żywca XJR1300 - to jest motocykl, a nie te plastikowe zabawki (właściciele plastikowych zabawek- bez urazy).

Edytowane przez electro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...