Skocz do zawartości

Jakie Enduro w 2T do 3000zl ??


Sydney
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Zwiąsku z tym że mój Mtx 80 R idzie pod młotek, poszukuję czegoś innego co mozna kupić do 3000 i zeby istaniała możłiwość rejestracji na motorower. Zastanwiałem się już na crossami takimi jak CR i RM ale żeby nimi jeździć trzeba mieć kase (wiadomo tłoki do częstej wymiany) no i nielegalna jazda. Chciałbym żeby było to jakieś enduro w 2T. Piszcie w jakich moto co często pada. Jak narazie mam do kupienia XR 600 ale troszke mnie przeraża moc. Zastanawiam się nad MTX 80 R2 i nad Yamahą DT 80. cena może być większa, bo motocykl za pewne sprowadze z niemiec. Ważne żeby moto było mało awaryjne, i tanie w eksploatacji. jężeli to nie do końca ten dział prosze moderatora o przeniesienie.

Edytowane przez Sydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, że cross nie bo nielegalnie, a potem myślisz nad XR 600?! Z wieku wynika, że prawka to ty jeszcze nie masz. To co ty w końcu chcesz??? Legalnie nielegalnie??? Zdecyduj się...

 

P.S NIE TEN DZIAL!!!

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! o XR 600 nawet niemyśl jest to ciężka maszyna mało zwinna w terenie no i na dodatek niepali tyle co jakaś 80 2t

ja bym ci proponował yamahe dt 80 lc2 jest ładna wysoka zgrabna no i części jest od zaj.....

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko że daje mi dobrą cene, a moto nie do końca mi się podoba, poza tym jest jeszcze pare żeczy do zrobienia. A R2 jest młodsza, ładniej wygląda , no i tarczówka , ogulnie bardziej dopracowana. Zastanawiałem się jeszcze nad następcą MTX'a czyli (Chyba) CRM. Zresztą zobacze jak coś się trafi to kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kupię CR 250, tylko powiedzcie mi bo słyszałem że te ze stalową ramą są do bani, tylko model z 93r ma dopracowany silnik, a te na ramach alusach z koleji mają modyfikacje w silniku i z koleji się sypie bardzo. Może jakieś sugestie na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się nad cr 250 2T i jak się na niej przejechałem to zrezygnowałem z niej bo to jest dla mnie dużo za mocne. po tygodniu bym się pewnie na niej gdzieś zabił. I jeszcze licz się ze spalaniem ok 12l. Ogulnie dla 16-latka nie polecam. Kup sobie Dt 125 to da się zarejestrować na motorower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc mnie tak nie przeraża bo znjomek ma właśnie, no i naprawde jest mocny, ale jak smigałem na XR to Cr'ka nie jest taka straszna w porównaniu. Trzeba jeździć z głową, a nie cisnąć z otwartym gazem na maksa. Ja lubie sobie pojeździć po terenie, po piachu , no i hopkach, a do tego ten motor jest wspaniały !! To powiedz mi jak dokladnie tą DT zarejestrować na motorower to bede się zastanawiał nad DT bo ją można kupic w granicach 3000zl.

Edytowane przez Sydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kupię CR 250, tylko powiedzcie mi bo słyszałem że te ze stalową ramą są do bani, tylko model z 93r ma dopracowany silnik, a te na ramach alusach z koleji mają modyfikacje w silniku i z koleji się sypie bardzo. Może jakieś sugestie na ten temat ??

 

Zanim kupisz jakiegokolwiek crossa, z twoim budżetem zastanów się czy będzie Cię stało na utrzymanie. Koszty są naprawdę duże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3000zl wyrwiesz tylko dt 125/50 nic innego no chyba ze chcesz wyczyna to na allegro stoi teraz cr 500 z 93 r za 3000zl

skad wy takie ceny bierzecie????

2 meisiace moto szukalem za ok 3500 i byl tylko jeden mtx125/50 ale gdzies na drugim koncu polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...