Skocz do zawartości

czesci do ktm


Rekomendowane odpowiedzi

witam

tak jak w temacie potrzebuje czesci do mojego ktm ( sx 520 z 2002r ) mianowicie :

korbowod

zawory ssace i wydechowe (stalowe)

sprezynki zaworowe

uszczelniacze zaworow

lancuszek rozrzadu

lozuska na wal

uszczelke pod cylinder,

uszczelke pod glowice,

uszczelke pod pokrywe sprzegla

 

 

nigdzie nie moge tego znalesc , a bardzo pilnie ich potrzebuje

prosze nie przenosic tego tematu to dzialu sklep itp gdyz tam malo osob zaglada , a potrzebuje tych czesci jak najszybciej :icon_biggrin: :D

 

pozdro ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzwoilem do rapida ale maja bardzo drogie te czesci i wkoncu zamowilem w aunerze, a z moto to bylo tak jak go kupowalem to nic nie szumialo ani nie stukalo poprostu silnik byl igla, ale po 10 minutach jazdy pekla sprezynka na jednym zaworze i wpadla w lancuszek rozrzadu on pekl i kazdy juz chyba wie co sie dalej stalo ;/ wszystko jest do wymiany , naszczesci nicasilu nie tknelo (uff)

pozdro

ps

sprzedawca zgodzil sie na pokrycie kosztow naprawy 50/50 wiec wydaje mi sie ze jak za motocykl za 9800zl +jakies 1800zl za naprawe z mojej strony ( to po remocie mi sie oplacalo bo za 12 600 zl nie kupie sx 520 z 2002 r z praktycznie nowym silnikiem ) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzwoilem do rapida ale maja bardzo drogie te czesci i wkoncu zamowilem w aunerze, a z moto to bylo tak jak go kupowalem to nic nie szumialo ani nie stukalo poprostu silnik byl igla, ale po 10 minutach jazdy pekla sprezynka na jednym zaworze i wpadla w lancuszek rozrzadu on pekl i kazdy juz chyba wie co sie dalej stalo ;/ wszystko jest do wymiany , naszczesci nicasilu nie tknelo (uff)

pozdro

ps

sprzedawca zgodzil sie na pokrycie kosztow naprawy 50/50 wiec wydaje mi sie ze jak za motocykl za 9800zl +jakies 1800zl za naprawe z mojej strony ( to po remocie mi sie oplacalo bo za 12 600 zl nie kupie sx 520 z 2002 r z praktycznie nowym silnikiem ) ;)

 

 

oby było tak jak mówisz Czarczi na kiedy części mają przyjść ??

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...