Skocz do zawartości

Niezawodne i tanie w utrzymaniu hard enduro ??


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ile waży taka DRZ ?? właśnie o coś takiego mi chodzi, żeby mozna było pojeździć od czasu do czasu poskakać na torze :D

 

 

ok 120

 

na torze skaczę i nic nie dobija, całe hopy spokojnie przelatuję , po łikendzie będzie troszkę fot

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jakbym miał wybierać między exc250 2T a drz zdecydowanie wybrałbym drz, według mnie mocowo wypada dużo lepiej, zawias też wdaje mi się lepszy , nie dobija nawet przy 10-12m locie

:crossy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być żywotny, w miarę hard i tani w utrzymaniu, to właśnie DRZ. Jeszcze nie widziałem taniego w utrzymaniu dwusuwa (jak się nim trochę jeździ).

 

DRZ waży prawie tyle co Tój KTM, więc luzik... A zawiasy są oczywiście prawie w pełni regulowane (brakuje tylko napęcia sprężyny z przodu) ale jak dla mnie i tak jest wystarczająco twarda. :notworthy:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie zdecyduje na tą drz, poza tym jest dwuosobowa - moja dziewczyna chce czasem ze mną pojeździć, dopuszczona do ruchu - nie musze sie kryć przed policją no i chyba wystarczająco hard :) jednak ten sezon prześmigam jeszcze na KTM gdyż jest zrobiony na cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze KLX 450 - nowosc na rynku :) , albo dobra off-roadowa wersja LC4 620

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ty zreszta... - a moze powiesz mi ze DRZ rozni sie zastosowaniem od KLX 450 ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie w utrzymaniu hard enduro ??

no to raczej klx z silnikiem od kx450f będzie się dużo różnił od sx'a którego posiada założyciel tematu :icon_mrgreen:

drz jest to motocykl który posiada mniej wysilony silnik, nie zmusza do sprawdzania luzu zaworowego co kilka mh oraz zmiany oleju. nie mówiać tu o przebiegach jakie wykonają oba motocykle na jednym tłoku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...