Skocz do zawartości

Na wiosce zawialo nudą wiec ...


R.Y.B.A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobre dobre! heh

Ryba mam takie pytanko - z racji tego ze smigam podobnym gabarytowo enduro:)

jak stawiasz na gume? jak sie uczyles? na siedzaco czy na stojąco? widzialem na filmiku ze na stojaco to z gazu robisz tak? prosciej jest w taki sposob? moja idzie z jedynki z gazu ale szybko koncza sie obroty i spadam. tak sie zastanawiam czy jak sobie stane nie bedzie lepiej wbić dwojeczki:O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre! heh

Ryba mam takie pytanko - z racji tego ze smigam podobnym gabarytowo enduro:)

jak stawiasz na gume? jak sie uczyles? na siedzaco czy na stojąco? widzialem na filmiku ze na stojaco to z gazu robisz tak? prosciej jest w taki sposob? moja idzie z jedynki z gazu ale szybko koncza sie obroty i spadam. tak sie zastanawiam czy jak sobie stane nie bedzie lepiej wbić dwojeczki:O

 

 

Nie polecam singla z suchą miską to takich tricków, a szczególnie Suzuki z silnikiem z serii DR 600-650. Ale to się już przekonasz, kiedy jak RYBA założysz temat o zepsutym silniku (zatarta głowica to była?)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem - dr miala problemy ze smarowaniem glowicy. tyle ze czasem kusi. z tego co mi wiadomo najlepsze do takich zabaw są xteki bo wlasnie maja sucha miske. cholera jak juz suzuki robiło dr 650 to moglo z sucha miską - dr 350 ma juz taki patent i mozna latać do woli na gumie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem - dr miala problemy ze smarowaniem glowicy. tyle ze czasem kusi. z tego co mi wiadomo najlepsze do takich zabaw są xteki bo wlasnie maja sucha miske. cholera jak juz suzuki robiło dr 650 to moglo z sucha miską - dr 350 ma juz taki patent i mozna latać do woli na gumie:)

 

Bo te motocykle sie niestety nichuja nie nadaja w teren :icon_mrgreen: Dlatego ja jezdze po ulicy i uważam ze do tego nadaje sie idealnie :icon_biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre! heh

Ryba mam takie pytanko - z racji tego ze smigam podobnym gabarytowo enduro:)

jak stawiasz na gume? jak sie uczyles? na siedzaco czy na stojąco? widzialem na filmiku ze na stojaco to z gazu robisz tak? prosciej jest w taki sposob? moja idzie z jedynki z gazu ale szybko koncza sie obroty i spadam. tak sie zastanawiam czy jak sobie stane nie bedzie lepiej wbić dwojeczki:O

 

Z jedynki z gazu sie wybijam, jako ze klekot klekocze :) sobie na niskich obrotach wbijam sie medzy szrpniecia i wtedy ciagne za kierownice. Z dwojki niestety nie idzie bo ma mocno szosowe przelozenia, jesli chce sie przejechac na 2 to musze przebic bieg, ale zrezygnowalem z tego bo rzadko mi ladnie wychodzilo a skrzynia po dupie dostaje

 

 

Nie polecam singla z suchą miską to takich tricków, a szczególnie Suzuki z silnikiem z serii DR 600-650. Ale to się już przekonasz, kiedy jak RYBA założysz temat o zepsutym silniku (zatarta głowica to była?)

 

 

Jaka glowica ? :D Urwal sie lancuszek balansowy, ale to nie ma nic wspolngego z jazda na kole(no moze troszke szybciej sie zuzywa).

Ogolnie to leje sie troche wiecej oleju i jak nie smigasz po 5kilometrow na kole calymi dniami to da rade,enduro gorzej lub lepiej ale musza sobie dawac rade w przechylach !

Na filmiku widac olej.... to z odmy wywala przy dluzszej jezdzie w pionie, Pozniej zakladalem buteleczke plastikowa po piwie z biedronki :)

 

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez R.Y.B.A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewiem wam ze to sie tak tylko wydaje ze klr-ka jest jakos szczegolnie mocno katowana, raczej nie dojzedzam nigdy do czerwonego pola, a ze czasem se chlapnie olejem ? to nic ! Za to jezdze na drogim i dobrym oleju, i dbam zeby motorek byl w miare utrzymany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...