Skocz do zawartości

Co za około 10000 PLN?


makumba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

"FORD GÓWNO WORT A FIAT JEGO BRAT"

 

oooooo wypraszam te słowa .. dotyczące Fiata :P

chyba że miałeś przyjemność użytować Fiaty wyklepane poza włochami......

 

U mnie w rodzinie było sporo fiatów.. i wbrew opinią są mało usterkowe... ale trzeba dbać o oleje części itp...

najbardziej milej spominam Uniaka 900 na gaznikach produkcji włoskiej jeszcze . co prawda wygladało jak Tico , ale i tak matka tym śmigała. i nigdy się nie zje.....ł na drodze.. a rdza też się nie pojawiała , może dlatego że nie u nas produkowany?

 

obecnie mam 3 punciawkę nabite 80 000 . i też bez problemów... i jak na silnik 60 koni mało pali....

 

moim zdaniem

 

IM NOWSZY TYM LEPSZY>>>

 

powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FORD GÓWNO WORT A FIAT JEGO BRAT"

Ale pierd*lisz głupoty. Fiat to jego brat. Normalnie śmiać mi się chce. Ludzie ubzdurali sobie, że wszystkie fordy, fiaty i francucy to gówno nie auto... W 98 kupiliśmy Fiata Palio Weekend 1,6 benzyna 106 KM. Mamy go do teraz . Narobiliśmy 140000 km i jedynie co się stało w aucie to odpadł tłumik jak jezdziłem po lesie i w pewnym momencie zachaczyłem o korzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ty mówisz o fiacie z lat 98. W tedy to jeszcze robili coś sensownego :notworthy: Ale porównując fiata z początku lat 90 z innymi markami typu VW to on raczej słabo wypadnie.

 

Aktualnie fiat ma ciekawą ofertę. Jedynie co mi sie w nim nie podoba to przestarzałe silniki, które dalej pakują do nowych samochodów.

 

A po drugie to rozmawiamy o silnikach DIESLA, a nie silnikach benzynowych!!!

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci zbytnio na wyglądzie, to może Toyota Corolla E10 (z lat 92-96). Kuzyn swego czasu miał takie cudo, tyle że w benzynie i całkiem przyjemnie śmigało...

 

Co nie zmienia faktu, że gdybym to ja dysponował takim budżetem to chyba jednak Vento :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. A co myślicie o Volvo S40, lub o Mitsubishi Carisma. Wiem że droższe, ale może naskrobię 15000.

 

Narka.

 

 

Mój tata ma volvo v40 r1998 to jest to samo co s40 tylko inny tył.Jeśli chodzi o diesla to nie wiem czy za 15 wrwiesz dobrą sztukę może jak sprowadzisz. Jak Ci się podoba to bierz w środku na mój gust w ogóle mi sie nie podoba ale reszta w kit części nie tak tanie i nie za drogie silnik też jak na 1.9tdi w mieście pali 10L możę coś rozregulowane czy co ale tle nie powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...