Skocz do zawartości

proba kradziezy??!!


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Prawdopodobnie ktos probowal dobrac sie do mojego sprzeta. Ide do garazu w budynku, wkladam kluczyk do stacyjki i ...zonk. Ciezko wchodzi, nie idzie go przekrecic do tego stopnia, by zaskoczyla elektryka. Nawet jak przekrecam to kierownica sie nie odblokowuje do konca i ciezko chodzi a o skreceniu jej w prawo mozna zapomniec. No sku**iele podnisli mi cisnienie na maxa. Teraz pytanie. Czy byla to proba kradziezy czy jakis debil probowal usiasc i tak na hama skrecal kierownice ze cos rozpierdolil? Przepraszam za jezyk ale w tej chwili zadza mna emocje. Dodam jeszcze, ze immobilizer, a raczej dioda sygnalizujaca, ze jest zalaczony nie mruga. A na dodatek ktos 3 dni temu sciagnal i zajebal mi pokrowiec z moto. Prawdopodobnie wtedy szperal cos przy sprzecie. Co myslicie? I co mogl rozpierdolic?

pzdr

 

Ps. Przy stacyjce nie widac sladow grzebania jak to czasem bywa gdy amator srubokret cos grzebie

Edytowane przez Osek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mieszkasz w UK (IoM) to raczje ktos chcial ci pierdo..nąc sprzeta. Do zabawy to raczje tu sie nie ciągna ludzie a kradzieze to codziennosc. Garaz nieiwele da w tym przypadku. W UK 705 maszyn zostaje skradzione z garazu i nie pomogą łancuchy (nalepszy wytryzmuje 10sek) czy disclock.

pilnuj sprzęta bo szkoda. i ubezpiecz go dobrze w razie jakby cos....

 

A jesli mieszkasz na IoM to kiedy jest impreza? W tym roku jest chyba 100 lat Man TT czyż nie? Promy ile kosztuja w okresie wyscigów? Mysle czy sie wybrac na Man TT ale nie wiem czy warto. Droga daleka z Londynu. Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurim, moto jest ubezpieczone od kradziezy. Ale nie mam comprehensive tylko third part,fire and theft. Tylko ze to nie pokrywa chyba proby kradziezy czyli zniszczen z nia zwiazanych:( Myslalem, ze gdy sie moto kradnie to wchodzisz do garazu a moto po prostu nie ma. Ehhhh, zaraz dzwonie do ubezpieczalni.

Co do TT to jasne, ze warto pojechac. Teraz zyje juz w UK, Manchester. TT sie powoli konczy ale na IOM warto pojechac na weekend dla pryzjemnosci. Prom kosztuje w granicach 100£. W tym roku juz chyba 4 osoby zginely... Poniewaz jest to 100 rocznica przewiduja ze podczas TT przez wyspe przewinie sie ok 65-80tys maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nieswiadomych. Poniewaz w moto jest immobilizer naprawa z czesciami to ok 6000PLN. Kolana mi sie ugiely jak to uslyszalem. Napraiwam i sprzedaje... A ja myslalem, ze wyjezdzam z Polski do normalniejszego kraju. Zeby bylo weselej, w UK musisz miec w polisie tzn excess ktory w moim wypadku wynosi 450£ a ubezpieczalnia wyplaca ci tylko roznice pomiedzy kosztem naprawy a tym excess. Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś myślałem, że mi rąbnąć chcieli bo stacyjka prawie nie chciała chodzić. Potem dopiero sobie uswiadomiłem, że latałem na deszczu i motor stał na zewnątrz. Tak więc WD-40 do stacyjki i okazało się, że stacyjka działa jak nowa :biggrin:

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze na jakiej zasadzie dziala blokada kierownicy? Kierownicy nie da sie juz teraz zblokowac. Czy takie objawy jak sa opisane wyzej mogly byc spowodowane proba wyprostowania zblokowanej kierownicy uzywajac sily a nie majstrowaniem w samej stacyjce? Jesli tak to co moglo ulec uszkodzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych tematem. Moto jest po dokladniejszych ogledzinach. Tak gnoje szarpaly kierownica, ze zlamay bolec.To rozerwalo stacyjke w pol. Mam tylko nadzieje ze przez to nic wiecej nie uleglo uszkodzeniu... ku*wa, plakac mi sie normalnie chce :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...