Skocz do zawartości

KTM 690 SM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

sam bym chetnie posluchal, ale wydaje mi sie, ze motardy malo sa popularne wsrod uzytkownikow tego forum.. a szkoda

 

posiadam, ale krotko, 2 tys. dopiero nakrecilem. macie konkretne pytania, zadawajcie:). wczesniej jezdzilem: suzuki srad 750, kawa gpz 1100, ktm duke lc4 I. z tymi moge porownywac;). ogolnie: warto:D

 

cieply

SMC 690

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam xt600 i interesuje mnie po prostu, jak wyglada jazda tym singielkiem, ale po prostu o nieco mocniejszym :D

czy naprawde do 3-4 tysiecy obrotow nic sie nie dzieje poza szarpaniem lancuchem?

jaka jest najwyzsza optymalna przelotowa predkosc?

jak idzie na gume? z ktorego biegu i w jaki sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam xt600 i interesuje mnie po prostu, jak wyglada jazda tym singielkiem, ale po prostu o nieco mocniejszym :D

czy naprawde do 3-4 tysiecy obrotow nic sie nie dzieje poza szarpaniem lancuchem?

jaka jest najwyzsza optymalna przelotowa predkosc?

jak idzie na gume? z ktorego biegu i w jaki sposob?

 

 

nic nie szarpie, przyspiesza ladnie od 2.5. optymalna? optymalnie jakies 120-130. ja jezdze w okolicach takich i jest ok. jak na gume nie wiem;) docieram i z 1-2 idzie, dalej nioe sprawdzalem jeszcze, ale to dkrzynia 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jest na forum jakis posiadacz tego moto? Ewentualnie ktos z doświadczeniem, kto miał okazję pojeździć?

 

Czym wlasciwie jest model SMC 690? Jest jednoosobowy, ma mniejszy zbiornik i....? Silnik identyczny? Przelozenia takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest na forum jakis posiadacz tego moto?

Jak doczekasz do wiosny, to możemy się umówić na wymianę doświadczeń :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

iiiiiha! :buttrock:

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doczekasz do wiosny, to możemy się umówić na wymianę doświadczeń :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

iiiiiha! :buttrock:

Wsadzamy Ucka na szosę. :smile:

 

Co do 690SMR, super sprzęt czekałem na takie zestrojenie geometrii i silnika od 4 lat (wiedziłem, że pracują).

Po odblokowaniu 2 i 3 biegu na złączce, wsadzeniu pustych i krótkich Leo, zmianie map zapłonu do pustych wydechów i wsadzeniu KN, niczego mi nie brakuje. Zmieniam jeszcze skok manetki gazu, jest za długi do wielu manewrów. No, i jeszcze oczywiście lampa od Duka. Ucek zrobi zdjęcia i pewnie opublikuje.

Mamy już 6 sztuk wśród znajomych.

Pozdrawiam.

 

PS. Jeżeli kupujecie ten sprzęt i macie dylemat czy kupić SM czy SMR, to zapewniam, że warto dopłacić za rewelacyjną pompę radialną, felgi i opony.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...