Skocz do zawartości

ognisko na kabatach-podejście drugie ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem, ze spotkanie o 19:00 pod Tesco dnia 15.06.

Mala uwaga... proponuje nie robic zakupow w Tesco bo stracimy duzo czasu.

Polana bedzie oblegana i jeszcze nam drzew zabraknie do spalenia :notworthy:

Niech kazdy przyjedzie juz z prowiantem stalym i plynnym.

Co Wy na to?

 

Klaudio, czy Ci się przypadkiem fora nie pomieszały

Bardzo sluszna uwaga :crossy:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście :)

 

Klaudiusz czy chcesz przez to powiedzieć, że nie masz w planach: chrzcin, komunii, bierzmowania, ślubu, imienin, pogrzebu, opieki nad dziećmi, trzepania dywanów itp. itd. (niepotrzebne skreślić) * i będziesz 16 - go? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze spotkanie o 19:00 pod Tesco dnia 15.06.

Mala uwaga... proponuje nie robic zakupow w Tesco bo stracimy duzo czasu.

Polana bedzie oblegana i jeszcze nam drzew zabraknie do spalenia :smile:

Niech kazdy przyjedzie juz z prowiantem stalym i plynnym.

Co Wy na to?

 

 

uff... ależ dyskusja się rozwinęła... :)

 

ognisko jest 15 czerwca. co do zakupów-jak znam życie i tak połowa ludzi będzie je robić w tesco, choćby ze względów praktycznych-po co dźwigać piwo z drugiego końca Warszawy jak się po drodzę jeszcze ugrzać może :) poza tym myślę, że tradycyjnie wylądujemy pod murem zajezdni, a nie na polance. bo to bliżej do metra i w ogóle. ale to się jeszcze w razie czego ustali.

 

poza tym jakby ktoś się miał spóźnić/zabłądzić/dać się porwać przez UFO podaję swój namber: 600244892. dżast in kejs.

 

i do zobaczenia w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede szedl na piechote z domu z Kabat, wiec spoko wodza :bigrazz:

A i jeszcze jedna uwaga techniczna: czy jak ma byc "ognisko" czy tez ognisko :eek:

to jakies pieczenie kielbasek wchodzi w gre ?

A czym i na czym bedziem piec ??? Czy tez bedzie to grill a nie ognisko ?

Sorry za pytanie, ale nie bede z dzida do pieczenia kielbaski zapindalal !!!! Co innego browar w plecaku :flesje:

Aha ............ a jaki jest znak rozpoznawczy grupy "ogniskujacej ? Moze wlasnei te patyki do pieczenia kielbasek :eek: :icon_mrgreen:

Kierowac sie tylko wyczuciem ze tam gdzie sie zgromadzi sporo ludzi to bedzie wlasnie TA ekipa ?

Bo ja bede mial koszulke forumowa :buttrock: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede szedl na piechote z domu z Kabat, wiec spoko wodza :bigrazz:

A i jeszcze jedna uwaga techniczna: czy jak ma byc "ognisko" czy tez ognisko :biggrin:

to jakies pieczenie kielbasek wchodzi w gre ?

A czym i na czym bedziem piec ??? Czy tez bedzie to grill a nie ognisko ?

Sorry za pytanie, ale nie bede z dzida do pieczenia kielbaski zapindalal !!!! Co innego browar w plecaku :icon_mrgreen:

Aha ............ a jaki jest znak rozpoznawczy grupy "ogniskujacej ? Moze wlasnei te patyki do pieczenia kielbasek :eek:

Kierowac sie tylko wyczuciem ze tam gdzie sie zgromadzi sporo ludzi to bedzie wlasnie TA ekipa ?

Bo ja bede mial koszulke forumowa

 

ognisko będzie, czyli będziem palić i piec :flesje: co do grilla jeszcze nie wiadomo. zawsze koniaczek przynosił, ale tym razem nie może, więc jeśli dokopię sie do mojego grilla, który zaginął w czeluściach piwnicy, to będzie. dam znać wcześniej, żeby nie było, że ktoś przyniesie szaszłyki(Yaaaaaaaaaaacooooooooooo!!!!!!!!!!!) i nie będzie miał co z nimi zrobić :eek:

 

patyki do pieczenia na ognisku się znajdą-to przecież las, no nie?

 

jak będziesz miał koszulke forumową, to Cię zgarniemy. transparentów rozpoznawczych nie planowałam ;) no i na pewno ktoś motocyklem się zjawi, więc dużo ludzi i jakieś sprzęty, to właśnie będziemy my :buttrock: a jakby co-to między innymi po to podałam numer do się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominał towarzysz wr0na około 150 metrów od Tesco, wzdłuż wąwozowej trafimy do sklepiku, gdzie będzie można kupić wino, piwo, wódkę, kiełbaskę, kurczaka, karkówkę i temu podobne :D , bez kolejki (właściwie zależy ile nas będzie :) ) . W Tesco stracimy minimum 30 minut w kolejce.

 

W sklepiku piwo na pewno będzie zimne, a w piątek wieczorem w tesco tego chłodzonego na pewno zabraknie.

 

Mogę zabrać grilla, ale musimy nabyć drogą kupna węgiel i rozpałkę.

 

Opcja, za murem wyścigów, jest ciekawsza niż kulanie się do Powsina, tam musieli byśmy być o godzinie 12:00, żeby zarezerwować miejscówkę :D o drewienku nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak chodzi o grill to mozna nabyc takie "jednorazowe" grille juz z wynglem :) i satka na której sie pieszcze ?

W Jukeju pelno takich jest wlasnie z mysla o wypadach. Taki grill po skonczeniu sklada sie w kostke i do kosza.

A czemu mamy kulac sie do Powsina ???

Jest akcja: ognisko na Kabatach i juz. Czy tam pod sciana stacji metra. :D

Wsio rawno, wazne aby sie spotkac i cos :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla jednorazowego niestety jeszcze nie widziałem na oczy, nie wiem czy będzie w Wawie do kupienia. Mój grill jest raczej turystyczny, ale powinien wystarczyć. Mieszkam na tyle blisko Tesco, że spacerek z grillem mi nie zaszkodzi :) bardziej zaszkodzi plecak pełen :flesje:

 

Mówiłem o Powsinie, bo ktoś wcześniej wspominał taką inicjatywę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...