Skocz do zawartości

Ile najwięcej spalił twój motocykl?


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15l/100km ostatniej zimy. Byl zimny (okolo 3 stopni) i bardzo wilgotny tydzien; mgla non stop, bardzo nieprzyjemnie. Dodatkowo, jak sie pozniej okazalo, mialem za bardzo nasaczony filtr powierza. Moto nie bylo w stanie porzadnie sie rozgrzac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miescie przy czestych dojazdach do pracy (odleglosc okolo 3 km) - średnio 2 razy dziennie odpalanie i nagrzewanie, dr 650 rs pali mi 7. teraz wrocilem z trasy - wyszlo mi jakies 5,10 l, dwie osoby na pokladzie po górskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jachałem na zlot ponad 100km w jedną strone z pasażerem i cały czas pod wiatr przy predkości 120km/h i częstym odkręcaniu manetki w opór przy wyprzedzaniu to jakieś 15 litrów a przy normalnej mojej jezdzie w pojedynke to 7,myślałem że to durzo ale widze że mieszcze sie w granicach zdrowego rozsądku;) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze po tankowaniu zeruje liczniki przebiegu dziennego ( bo nie mam wskaznika poziomu paliwa ) i tak przy normalnej jezdzie musze zalaczyc rezerwe po ok 140 milach, przy dawaniu w pizde po 120 milach a raz jechalem na maxa spokojnie i udalo mi sie do zalaczenia rezerwy przejechac az 160 MIL. Wiec po przeliczeniu moto pali przy normalnej jezdzie 6litrow na setke , przy ostrej 8 a przy BARDZO lagodnej 4 ( mysle ze to jest niezly wyczyn zejsc do 4 w bandicie :icon_mrgreen: ) wiec ogolnie przy normalnej jezdzie 1 litr starcza mi na 10 mil, czyli 16 kilometrow. jakbym sie uparl to bym spalil moze i z 9 lub 10, ciagle pałując go na wysokich obrotach.Niestety, paliwozerne sa te banditki.az sie boje pomyslec ile bierze 1200..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...