Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa ( GSXR1300, GSX1300R )


Rekomendowane odpowiedzi

Co do spalania niech sie najlepiej wypowiada ten kto ma taki motocykl. Ja powiedzialem co widze u siebie.

 

Nie poprawia. Dzwignia hamulca robi sie twardsza co jest zrozumiale ale poprawy efektow hamowania nie ma. Szesciotloczkowe zaciski w tym motocyklu zapozyczone z TL 1000R to jest wielka pomylka. Mial je w tamtych czasach bodajze GSXR 600 i 750. Po prostu trzeba sie nauczyc hamowac tym motocyklem.

 

Kolego sympatyczny. Tak się akurat składa, że miałem przyjemność (bo nie ukrywam, że to była cholerna radocha jeździć tym moto) zrobić kilka stówek Hayą i podtrzymuję to co napisałem wcześniej: jara jak cholera. Zarówno jak pałowałem (to akurat oczywiste) ale również jak jeździłem płynnie i z prędkościami rzędu 130 - 170 km/h. Zapewne można urwać po różnych regulacjach czy odpowiednich "czarach" pewnie z 0,5 literka ale zapewne razem z tym pół literkiem trzaby też urwać ze 30 - 40 km/h z prędkości...może...może....

Co do hamulców to rzeczywiście w moto tej klasy mogłyby być lepsze (skuteczniejsze i bardzie wyczuwalne) a przewody w oplotach...cóż wg kumpli, którzy trochę "pogrzebali" przy swoich Hayach: niewiele to pomogło :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny. Tak się akurat składa, że miałem przyjemność (bo nie ukrywam, że to była cholerna radocha jeździć tym moto) zrobić kilka stówek Hayą i podtrzymuję to co napisałem wcześniej: jara jak cholera. Zarówno jak pałowałem (to akurat oczywiste) ale również jak jeździłem płynnie i z prędkościami rzędu 130 - 170 km/h. Zapewne można urwać po różnych regulacjach czy odpowiednich "czarach" pewnie z 0,5 literka ale zapewne razem z tym pół literkiem trzaby też urwać ze 30 - 40 km/h z prędkości...może...może....

Przeciez ja nie twierdze, ze hayabusa tyle nie pali, mnie osoboscie udalo sie zejsc do 5 litrow, gorna granica 9. Ja nie mowie ze ona jezdzi na powietrzu. Z reguly jak kazdy widzi 1300 to musi palic 20 litrow. Chodzi mi tylko o to zeby co do spalania wypowiadli sie ludzie ktorzy ja maja albo uzytkowali a nie "stac Cie na takie moto to po co pytasz ile pali, albo hayabusa zasuwa 320 to cysterne musi zjesc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie hamulców: sześciotłoczkowe Tokico montowane były też w dużym bandycie (WVA9), tam także nie zbierały zbyt pochlebnych opinii, jednak w swojej sztuce miałem zainstalowane klocki ze spieków (sintermetal), niestety nie wiem jakiej firmy. hamowalnia była rewelacyjna :P

 

co do potwora Busy, nie taki straszny, jeśli masz odpowiednie (wiem, kwestia trudnozmierzalna) doświadczenie i kilka bezpieczników w głowie... mnie w potfforze zaskoczył słabszy niz w B12 dół :) lecz sztuka była bo mocnym tuningu i to mogło wpłynąć na taka, a nie inną charakterystykę. w pełni seryjnym egzemplarzem nie jeździłem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX 1300 R , to motocykl który w przyszłości chciałbym posiadać ( te marzenia :icon_razz: ). Jak dla mnie ma niepowtarzalną stylistyke za co go kocham :) no i ta moc.

 

A ten filmik o jakim dyskutowaliście jest chyba produkcji jednego forumowicza, imienia już nie będe wymieniał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet na Haye nie wsiadl ze strachu :P Przeciez to ma 180 KM

 

 

Gdzies widzialem filmik jak koles jechal na Hayabusie dokladnie 334 km/h...smierc w oczach...masakra...334 km/h na motorze? :icon_razz:

 

Osobiscie odradzam kupna takiego motocykla na nasze drogi. To ma 180 KM i lekko odkreci sie gaz i leci jak burza...

 

człowieeeku nie mogłem sie powstrzymać żeby tego nie skomentować , masz chociaż jakiś motocykl , nie doradzaj i nie odradzaj nikomu jak się na czymś nie znasz , takie posty nic nie wnoszą do tematu , po co piszesz że byś nie wisiadł na haye KOGO ? to obchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieeeku nie mogłem sie powstrzymać żeby tego nie skomentować , masz chociaż jakiś motocykl , nie doradzaj i nie odradzaj nikomu jak się na czymś nie znasz , takie posty nic nie wnoszą do tematu , po co piszesz że byś nie wisiadł na haye KOGO ? to obchodzi :icon_razz:

 

Tak...nie mam motocykla ale na wielu juz jezdzielm. Poczawszy od prostego komarka po Kawasaki Ninja (600). Juz Kawa daje niezlego kopa chodz lekko co odkrecalem. A haya ma jeszcze raz taki silnik. A poza tym moj post byl skierowany jak by do poczatkujacych bo niewiem czy ten co chce ja kupic jest poczatkujacy czy doswiadczonym motocyklista. Jesli poczatakujacy do odradzam jak wiekszosc odradza. Rozumierz juz. I sie tak nie wpieniaj bo myslisz ze masz jakas tam MZetke technologicznie zacofana i myslisz ze swiecisz. Teraz juz sa nowoczesniejsze motocykle. Ktore maja potwornego kopa tak jak np. Hayka na ktorej na pewno poczatkujacy szybciej sie zabije niz na MZ.

Edytowane przez body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja nie twierdze, ze hayabusa tyle nie pali, mnie osoboscie udalo sie zejsc do 5 litrow, gorna granica 9. Ja nie mowie ze ona jezdzi na powietrzu. Z reguly jak kazdy widzi 1300 to musi palic 20 litrow. Chodzi mi tylko o to zeby co do spalania wypowiadli sie ludzie ktorzy ja maja albo uzytkowali a nie "stac Cie na takie moto to po co pytasz ile pali, albo hayabusa zasuwa 320 to cysterne musi zjesc".

 

Spoko luzik...w sumie też z tego założenia wychodzę...myślałem w pierwszej chwili, że do mnie piłeś bo nie mam Busy (gdyby nie to, że nią jeździłem to bym się nie wypowiadał na temat spalania). Natomiast same dyskusje na temat spalania uważam za dość konstruktywne bo jak się wielu użytkowników wypowie to zawsze się czegoś nowego można dowiedzieć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam sie chyba w dupach poprzewracało raz że lekki offtopic a dwa czy w każdym temacie musiecie ludzie po sobie jeździć? jaaaa :)

 

Przepraszam za moje offtopy ale ten koles mnie obrazil. Mysli ze jak ma motocykl to sie na wszystkim zna. Miec a znac sie na czyms to co innego. Nie dosc ze sie rzadko udziela na tym forum to jak juz sie udziela to sie hami.

 

Do Fasada.

Co kolwiek juz teraz napiszesz hamie to nie bede tego komentowal bo mam cie w dupie.

Edytowane przez body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Do Fasada.

Co kolwiek juz teraz napiszesz hamie to nie bede tego komentowal bo mam cie w dupie.

 

A chcesz stąd wyleciecieć, zanim w ogóle tu zaistniałeś??

Raz - przestań wpieprzać się ze spamem do tematów, o ktorych widziałeś filmiki w internecie.

Dwa - załatwiaj prywatne sprawy na PW i przestań obrażać forumowiczow.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz stąd wyleciecieć, zanim w ogóle tu zaistniałeś??

Raz - przestań wpieprzać się ze spamem do tematów, o ktorych widziałeś filmiki w internecie.

Dwa - załatwiaj prywatne sprawy na PW i przestań obrażać forumowiczow.

pzdr

:buttrock: :banghead: :banghead:

tak właśnie najwyraźniej trzeba postępować z niektórymi: konkretnie i bezpośrednio bo inaczej za chwilę mielibyśmy spelunę a nie forum użytkowników moturków :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ,dziewczyna chciała dowiedzieć się czegoś o moto ,obawia się o swojego chłopa i kropka.

Rozumiem że każdy ma prawo do subiektywnej odpowiedzi ale przestancie traktować każdego kto zapyta o litrowy moto jak niedorozwinięte dziecko. Wypowiedzi typu "ja się boję wsiąść", itp. to pasują do emerytek czytających super express, każdy kto zastanawia się nad Hayabusą wie ile to ma koników i trzeba wierzyć że ma olej pod czapą.

Apeluję: traktujmy się poważnie.

A Hayabusa jest niesamowitą przygodą i zazdroszcze każdemu kto jej dosiada, szerokiej drogi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego ze powiedzialem ze sie boje wsiasc na taki motocykl? Boje sie i tyle chyba mam prawo sie bac. Na najwiekszy motor jaki wsiadlem to byla Kawa Ninja i powoli sie przejechalem i taki motor juz jest dla mnie "potworem" a co dopiero hayka jak bym sie mial nia przejechac. Poprostu bym sie bal i tyle. Moze nic ta wypowiedz nie wniosla do tematu, moze zawialo spamem ale to chyba nie powod zeby mnie tak atakowac :buttrock: . A pozatym to nie pierwszy spam na tym forum.

 

Bede mial honor i wszystkich ktorych obrazilem moim spamem to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...