Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa ( GSXR1300, GSX1300R )


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem CBR 1000f jednak myślę już o zmianie.

Wpadła mi w oko hayabusa.

Proszę o Wasze opinie warto kupować a jak nie to co biorąc pod uwagę moje zadowolenie z CBR - y?

 

Uprawiam raczej turystykę z lekkim zacięciem sportowym.

Moim zdaniem do Hajki musisz byc bardziej sportowcem,z lekka nuta turystyki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do Hajki musisz byc bardziej sportowcem,z lekka nuta turystyki

sport nie waży ćwierć tony ;) ale ogolnie to spoko, przesiadka z cebry to same plusy, tylko olej co 6 000 , XX ma co 12 000 VFR także , Twoja cebra pewnie także. Z największych minusów które mogę zarzucić Hayce to spora waga, mała poręcznośc i hamulce nie robiące wrażenia a przy tej mocy mogły by być skuteczniejsze a nie tylko stwarzać pozory zajebistych (ale do tych "wad" jesteś pewnie przyzwyczajony latając poczciwą 1000F :), wiem , że następny sprzęt będzie duuużo lżejszy. O ile Haykę sie uda puścić do ludzi wiosną ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie zobaczę porównanie XXa, buzy i jak by się dało to zzr1400.

 

Nie wiem czy widzieliście kiedyś filmy od Fastbikes (rob frost, shane byrne) Mach 2 i 3. Testowali w nich hajke, XXa, zzr1100,zx-12, r1. Jeżeli ktoś możę udostępnić o giga miejsca na serwerze to wrzucę.

Tutaj jest ten film. Szkoda tylko, że jakość taka słaba.

Ale dają grubo :icon_mrgreen:

Edytowane przez Yosarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Rudy, że Ci gracja Hayki nie podeszła... To nie to samo co typowy sport, to jest za*ebista żonglerka, co nie?

Niop ! :) Choc typowego sporta nie miałem to miałem vfr która była o wiele wiele bardziej poręczna, haya ma moc , tyle , ze trudno sie ją wykorzystuje choć jak widać kozaki z FB dają sobie radę. Myślę , ze jakiś litrowy K1-K4 (nie są aż takie filigranowe) dałby mi wiecej frajdy, podobnie jak jakaś SP-1 lub TLR ... Haya to kloc, dobry do turystyki, jest ekonomiczna b. pewnie trzyma sie drogi nawet przy b. dużych prędkościach, a gdy zaczynają sie ciasne winkle o rozpierdolonej nawierzchni z dużą ilością piachu to czasem cała sielanka kończy sie w ten sposób : http://p1.bikepics.com/pics/2009/12/22/bik...859124-full.jpg :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam w odłoszeniu napisz, że po parkingówce :wink:

 

Rudy, fakt 1000 nie ma tej gracji co np. 600 a różnica jest bo miałem okazję się przejechać kumpla 636, to jest dopiero baletnica, ale do mnie nie dociera silnik... A jak się przyzwyczaisz do litra to nie ma na co narzekać, jedynie można się zdziwić wsiadając później na rasowego super sporta :wink: Litr litrem, ale na pewno znacząco mniejszy, lżejszy i mniej masywny od Hayki, ja tam takiego kloca bym nie chciał :biggrin:

 

Z litrem przybywaj! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z litrem przybywaj!

I tu sie z Tobą Vectorze zgodzę, co do 600 to też mi nie leży , po pierwsze mało to a po drugie trzeba kręcić do bólu by coś sie "działo" a co za tym idzie spalanie (ale ch*j z nim) wytrzymałość, komfort itp.

Jeśli uda mi sie sprzedać autobus to zaczne rozglądać sie za czymś w stylu Gix K1-K4, SP-1, TLR . Ta ostatnia lubi gumować ale ciekawe czy czasem nie kończy sie to tak jak w SV 600 tzn panewą ?? bo z SV to słyszałem , ze jest jak z pijakiem, lubi i umie wychlać ale wątroba i serducho mu już nie pozwala ;) Pzdr i zdrowych, spokojnych oraz wesołych świąt życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nie wiem jak ale przeoczyłem tą twórczą dysputę....

niop, zerknij w temat o tlr i jak sobie pomontujesz posty z tymi z tematu o hayce to będziesz wiedział co sie tu działo ;) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...