Skocz do zawartości

RMX czy RX


Który motor  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który motor wybrać

    • RMX
      8
    • RX
      22


Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie RX. duzo lepszy zawiech,silnik bardzo popularny,części duzo,rama wytrzymała,heble bdb,wyzsza,wg mnie ladniejsza. sam smigam RX'em i gdyby nie awaryjna elektryka nie miałbym na co narzekać. kumpel za to smiga RMX i to o 4 lata mlodszym. Rame juz dwa razy spawał :buttrock: Filowi z forum też chyba kiedyś rama pękła,wiec o czyms to swiadczy. także,wg mnie zdecydowanie bierz RX'a,a najlepiej kupuj HM'a jeśli znajdziesz.

 

P.S. z aukcji,które podałeś nie kupiłbym żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rmx nie wygląda źle. rocznik młody ale rmx to nie potęga wśśród enduro. silnik montowany z ts. może i był dobry alna przełom lat 80/90. Aprilia dysponuje mocniejszą jednostą i świetnym osprzętem. części nie są tanie ale to motoch zachodni wiec nie ma sie co dziwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pare lat temu Rmx-a z 2000 roku i w sumie na niego nie narzekałem. Miał bardzo krótke przełożenia bo miał zębatke z przodu 12 ale jak zmieniłem na 14 to w miare dobrze chodził. Ja na rmx-a nie narzekałem nigdy. Rx nie znam ale słyszalem że też dobry motor, ale spośród tych dwóch to zdecydowanie wybrałbym rmx-a ponieważ jest dużo młodszy. A co do pękania ramy to powiem tyle, to nie jest motor do skakania na torze tylko do jeżdzenia po lasach i polnych drogach czyli nie ma co na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pare lat temu Rmx-a z 2000 roku i w sumie na niego nie narzekałem. Miał bardzo krótke przełożenia bo miał zębatke z przodu 12 ale jak zmieniłem na 14 to w miare dobrze chodził. Ja na rmx-a nie narzekałem nigdy. Rx nie znam ale słyszalem że też dobry motor, ale spośród tych dwóch to zdecydowanie wybrałbym rmx-a ponieważ jest dużo młodszy. A co do pękania ramy to powiem tyle, to nie jest motor do skakania na torze tylko do jeżdzenia po lasach i polnych drogach czyli nie ma co na to patrzeć.

 

no tak, każda myszka swój ogonek chwali :crossy:

pozdro

dopisane:

zapomnialem o temacie. Moim skromnym zdaniem na pewno RX,. z obyydwoma motocyklami mialem styczność. RMX to niestety miejski bzyk z niespełnionymi aspiracjami (polamane ramy, przełożenia itd) a Rx juz bardziej szkoli kierowcow na offroad, co widac po jego starszym bracie rx 125.

pomijam kwestię awaryjności i (cen) części.

moim zdaniem nie ma dyskusji. rx rulez

pozdro :)

Edytowane przez cubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...