Skocz do zawartości

Okazja czy nie??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Znalazłem na allegro ciekawa aukcje. Moglibyście ja ocenić czy waro to kupić? http://moto.allegro.pl/item200648586_yamah...125r_2003_.html Jak dla mnie to troche dziwne ale ja jestem nowy i nie za wiele wiem więc prosiłbym o ocene tych którzy coś więcej wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja cenowa? pewnie cena podskoczy jeszcze 2x więc nie wiadomo czy taka okazja

110 km/h i 17 koni - nie są zdjęte wszystkie blokady

że on się nie wstydzi jezdzić z takim chlapaczem z tyłu :) skoro jeszcze jest na swoim miejscu to znaczy że nikt jej nie męczył w terenie :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeee... cena końcowa będzie w granicach 6 tyś więc to nie jest okazja!

Małe wyjaśnienie dotyczące aukcji allegro, bo wiele osób nie odróżnia KUP TERAZ od licytacji stąd takie niejasności. Cena KUP TERAZ to jest cena która dotyczy towaru! A jeśli sie sugerujesz ceną licytacji to na pewno nie 7 dni a godzinę przez zakończeniem aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamer :P dajcie mu bana :D

 

a co to za okazja- lepiej sie nie napalać, ochłonąć i poczekac na cos lepszego. Cena tego sprzeta pewnie przez licytacje wzrosnie trzykrotnie a jesli bardzo Ci zalezy to zadzwon do typa i powiedz mu ze dajesz na reke XX zł i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci moje moto kawasaki kmx125 po pelnym remoncie silnika :buttrock:

http://www.allegro.pl/item195078553_kawasa...arty_uwagi.html :D

 

 

a gdzie żeś zgubił osłony lag ? no i czemu prawa laga leci hę ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie żeś zgubił osłony lag ? no i czemu prawa laga leci hę ?

mam wszystko lusterka kierunki bagaznik oslona jest zdjeta bo ostatnio wymienialem klocki i zapomnialem zalozyc nie wiem co tam ci leci w prawo?(ja nie musze nosic okularow moze ty powinienes zaczac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystko lusterka kierunki bagaznik oslona jest zdjeta bo ostatnio wymienialem klocki i zapomnialem zalozyc nie wiem co tam ci leci w prawo?(ja nie musze nosic okularow moze ty powinienes zaczac :bigrazz:

na dole gumol jest mokry to chyba leci;) w dt tez tak mialem jak cieklo i wygladało identycznie:)

Ps. co do tematu to ja moja dt125r 2000rok kupiłem za 3tys:) z pelna dokumentacja, odblokowana;p dla goscia byla potrzebna pilnie kasa bo mial dlugi u jakis ludzi ktorzy go scigali i musial sprzedac moto:D hehe okazje sa czasami :bigrazz:

Edytowane przez damek0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...