Skocz do zawartości

Jak brzmią seryjne wydechy virago 535??


drapik83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam u siebie w virażce puste wydechy i nie powiem ładnie brzmią ale na dłuższą metę są denerwujące jak dla mnie i mam możliwość zamonotować seryjne z bebechami na swoim miejsucu tylko nie wiem jak brzmią. Może coś poradzicie i czy warto. z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brzmią?Powiem tyle jak je założysz to hałas pustych przestanie ci przeszkadzać;).A o to kilka filmików:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-39...63&q=virago+535

http://rapidshare.com/files/35249103/17032007_NEW.mp3.html - to moje nagranie na ex viagrze a Tata coś mówił że teraźniejszemu właścicielowi ktoś powiedział na zlocie:poprzedni właściciel dbał o nią.Miło coś takiego usłyszeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle że oryginalne wydechy w ogóle nei brzmią w żaden sposób. Jest tylko szum i smieszne pierdzenie. Glosny wydech w 535 sprawia ze moto jest powazniejsze niz wygląda. Z cichym wydechem bedzie bardziej jak zabawka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także co nie radzicie zakładać seryjnych. w sumie to chyba tego nie zrobię tylko że mam tą puszkę u mnie tak zgnitą że po pierwsze hu.... troche wygląda a po drugie to jak ją ruszę to się rozsypie idlatego tulko chciałem seyjne zalożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda. wywaliłem ( z pomocą kolegi, żeby nie było, mcgayver nie jestem jeszcze :buttrock: )

i powiem ci drapik jedno. zrób to samo

 

ps. sory chłopaki, przeglądam tematy wybiórczo, bo dostęp do netu ograniczony, wyprowadziłem się z wrocka, a jutro lecę do turcji ;P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kurde tak zobie wytne puszke rurke wstawie i po zabawie :flesje:

 

 

ale pamietaj ze jak wywalisz rurke w tlumiku to juz musisz podregulowac gazniki, z samymi koncowkami nie ma problemu mozesz wybebeszuyc i bez konsekwencji a juz sam tlumik to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...