Skocz do zawartości

amor skrętu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy amortyzator skrętu stosowany m. in w przecinakach ma takie samo działanie jak amortyzator cierny w weteranach?? Pytanie to zadaje, gdyż mam japoński zaprzęgi i potrzebuje do niego amortyzator skrętu, a jedni mi doradzają amor skrętu od przecinaka, a inni amortyzator cierny taki jak np, w junaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy amortyzator skrętu stosowany m. in w przecinakach ma takie samo działanie jak amortyzator cierny w weteranach

 

Koncepcja taka sama, zasada działania troche inna...

 

gdyż mam japoński zaprzęgi

 

Jakie, dokładnie...

 

 

Wiek: 13

 

 

Mam nadzieje że to tylko niedopatrzenie w wypełnianiu danych, albo ty sobie jaja robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups jedno nie dopatrzenie, nie '' japoński zaprzęgi'' tylko japoński zaprzęg.

 

Jakie, dokładnie...

 

 

Jest to drag z silnikiem od fj1200 i do tego zamontowany jest wózek boczny( gondola replika stoye, rama kosza- wyrób własny)

 

I tu mam właśnie pytanie jaki wkońcu amor wybrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy amortyzator skrętu stosowany m. in w przecinakach ma takie samo działanie jak amortyzator cierny w weteranach?? Pytanie to zadaje, gdyż mam japoński zaprzęg i potrzebuje do niego amortyzator skrętu, a jedni mi doradzają amor skrętu od przecinaka, a inni amortyzator cierny taki jak np, w junaku.

DORADŹCIE MI WIĘC JAKI AMORTYZATOR LEPIEJ ZASTOSOWAĆ???? :) :wink: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że jest to pojazd produkcji własnej, ja na twoim miejscu załozyłbym cierny, konstrukcja na wzór takich jakie były stosowane w rusach na przykad, jesli oczywiscie konstrukcja główki ramy na to pozwala.

 

Osobiscie nie wyobrażam sobie jazdy moto z wózkiem bocznym bez amora skretu, za duzo siły wtedy idzie aby utrzymać kierownice...

Edytowane przez Golas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

 

Czy amortyzator skrętu stosowany m. in w przecinakach ma takie samo działanie jak amortyzator cierny w weteranach?? Pytanie to zadaje, gdyż mam japoński zaprzęg i potrzebuje do niego amortyzator skrętu, a jedni mi doradzają amor skrętu od przecinaka, a inni amortyzator cierny taki jak np, w junaku.

DORADŹCIE MI WIĘC JAKI AMORTYZATOR LEPIEJ ZASTOSOWAĆ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierny to zabytek działający o wiele gorzej (o ile w ogóle cos daje) z oczywistych wzgledów i praktycznie nie mozliwy do zastosowania w japonczyku.. Dobry amorek to podstawa.. Ja miałem w tl-u i jakby nie on to juz bym nie mógł sie tu wypowiadać.. To naprawde ratuje życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...