Skocz do zawartości

Nolan 102


Rekomendowane odpowiedzi

nieno przeciez nie kupie bialego kasku...!

 

a czy ja coś takiego napisałem..? srebrny, grafitowy, bądź z dowolną jasną grafiką. uwierz mi: to jednak robi różnicę

oczywiście łeb jest twój, więc zrobisz jak uważasz. ja tylko doradzam :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja coś takiego napisałem..? srebrny, grafitowy, bądź z dowolną jasną grafiką. uwierz mi: to jednak robi różnicę

oczywiście łeb jest twój, więc zrobisz jak uważasz. ja tylko doradzam :)

jsz

jasne, mimo wszystko wybiore jednak czarny, tylko czy lakierowany, czy mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad1f skoro lubisz czuć wiatr kup sobie kask otwarty i po problemie .

pisałem że do 120km/h lubię ale powyżej to już troszkę udręka na oczy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, chcialbym odswiezyc temat. Widze ze nie tylko ja mam problem ze swoim N102, w ktorym pinlock rusuje szybe :icon_evil: , moze poprostu ja czegos nie potrafie wyregulowac i dla tego tak jest :bigrazz: , probowal to ktos z was zalatwic w ramach gwarancji?? bo jestem zaskoczony faktem ze w kasku za pare ladnych stowek , po 5 tys km szyba i pinlock sie nadaja na smietnik... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale o pinlockach już coś było że dość szybko sie nadają do wymiany.

mi jak na razie nie rysuje, ale ponieważ kupilem taki bez silikonowego rantu to niestety brud sie zbiera na obrzeżach

jak na razie nie przeszkadza to w niczym zobaczymy co bedzie pozniej

 

blende tez zdjalem bo zewnętrzna to jednak nieporozumienie...

ale kask wygodny, choć jak Konrad napisal i mi zdarzyl sie owad w uchu

 

przymierzalem kilka airoh-ow sv55 i zaden tak nie leżał jak nolan

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki kask. Ogólnie niezly wady jak kazdy inny kask musi miec :jest glosny, blenda przy wiekszych predkosciach sama opada (od razu do zdjecia) i kipsko przez nia widac (dla mnie za mala), do ciezaru mozna sie przywyczaic no i mimo dosc delikatnego traktowania dosc szybko sie rysuje .Moj byl czarny polysk moze dlatego rysy byly bardziej widoczne.

Co do koloru kwestia gustu ja wszystkie kaski mialem czarne (taki gust) teraz po zmianie motka musialem zmienic tez kask w n102 nie da sie jezdzic szybciej bez wysokiej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...