Skocz do zawartości

szkolenie


Gość martines
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SMS odbywa się nie na płycie, tylko na fragmencie toru (wąsko, bo wąsko, ale wybór taki był ze względu na równiejszą nawierzchnię) :( Faktem jesst, że niby dla posiadaczy suzuki, ale jak ktoś zauważył - można zapytać w Wilmacie. Na pierwszej szkole była jedna virażka, na drugiej xj-ota, więc nie powinno być problemu. Chodzi raczej o to, żeby motocykle innej marki nie przeważały, bo zaniknie idea SMS, poza tym to założenia prowadzącego (świetny gość), nie ma się co dziwić. Moja druga połowa nie ma suzuki, a gdyby chciał - mógłby na kurs iść (fakt,że w Wilmacie bywamy często) . Ostatnia SMS była z miesiąc temu, nie wiem, kiedy teraz, nie zawsze na stronie Suzuki jest info. Najlepiej zadzwonić na Gdańską 056 658 39 36 albo napisać na [email protected] i będzie wszystko wiadomo. Teraz w sieprniu jest jeszcze "karawana suzuki", jak ktoś się chce skusić na przejażdżki (tylko teraz są już krótsze i grupą, nie ma indywidualnych...) , to niech sprawdzi, czy jest jeszcze coś wolnego, bo pod koniec lipca to już było marnie z zapisami,ale może ktoś zrezygnował :)

 

a tak na marginesie- to chyba kojarzę przedmówcę (MichalKaczmar) ze spotkania BS w browarnej i styczniowego babozlotu w Łodzi.

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam propozycje aby spotkac sie na lotnisku - kolo toru i popatrzec jak ludzie sie ucza a do tego sie spotkac i popytac o nastepny kurs - kto jest chetny ?

Tam jest takie miejsce pomalowane farba olejna i polane woda robi sie bardzo sliskie - mozna cwiczyc poslizgi kontrolowane ale ja bym sie bal o glebe !!

 

:) No muszę przyznać Michał że mnie zadziwiłeś i jestem w głębokim szoku, nie wiem jak sobie wyobrażasz stanie przez 8 godzin w patrzenie jak ktoś jeździ ;) , ja chyba taki twardy nie jestem :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no patrzenia na smigajacych ludzi to koszmar przez 8 godzin tymbardziej :crossy:

nie pameitam dkladnie ale chyba miala byc SMS jakos w tym miesiacu lun pocztake wrzesnia!!! przyjmuja zapisy wiec proponuje dzownic i sie dowiadywac w salonie dokladnie kiedy i jak !!! mowili tam ze na ostatnim sms bylo malo ludzi wiec ciekawe czy teraz jak bedzie znowu malo wiary czy to zrobia.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś zainteressuje to tutaj http://polandposition.pl/motoszkola.htm jest kilkuminutowy film z SMS.

 

p.s. Ruleś - mam foty z naszej edycji szkoły, gdzieś tam Twoja sv się przewija...w razie czego mogę podesłać na maila.

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. Ruleś - mam foty z naszej edycji szkoły, gdzieś tam Twoja sv się przewija...w razie czego mogę podesłać na maila.

pozdrawiam

 

a dzieki dzieki widzialem czesc fotek na forum BS jesli masz cos jeszcze to podeslij jak mozesz email w profilu a bede wdzieczny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebnych bedzie jeszcze kilku chetnych.

12 sierpnia znowu szkolenie Suzuki.

Zapraszam w imieniu Wilmatu.

 

 

I mnie to zaciekawilo , przynajmniej zobacze sobie filmik. Fotki zapowiadaja ciekawe widowisko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I mnie to zaciekawilo , przynajmniej zobacze sobie filmik. Fotki zapowiadaja ciekawe widowisko.

Pozdrawiam

 

Jeśli chcecie zobaczyć fotki ze szkolenia nauki jazdy to zapraszam na moją stronkę www.yanointruder.prv.pl

:bigrazz: kliknij na zakładkę LOTNISKO a w ogóle jest tam trochę o mnie i kilka zlotów tegorocznych :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zobaczyć fotki ze szkolenia nauki jazdy to zapraszam na moją stronkę www.yanointruder.prv.pl

:) kliknij na zakładkę LOTNISKO a w ogóle jest tam trochę o mnie i kilka zlotów tegorocznych ;)

Smigasz jeszce czy juz koniec sezonu??? witam -nie znamy sie jesczze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigasz jeszce czy juz koniec sezonu??? witam -nie znamy sie jesczze :lalag:

Śmigam,ciepłe gacie i wio :D Tylko samemu nudno dlatego chcę nas jakoś połączyć :D

Edytowane przez yanointruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobre, proste, logiczne, w zasadzie w większości intuicyjne, a co do wyprzedzania powinniśmy to stosować faktycznie, jeszcze jedno bym dodał - odnośnie lewoskrętu, powinniśmy być umówieni tak by drugi w grupie blokował nasz pas ruchu (i zjechał ze skrzyżowania ostatni) tak by nie wyprzedzano nas z prawej strony gdy grupa czeka aż z naprzecika nic nie będzie jechało, jest to szczególnie niebezpieczna sytuacja na szosach poza miastem, gdy TIR poboczem jadąc 100km/h omija grupę motocyklistów ustawionych rządkiem na osi jezdni, nie mówiąc już o tym że następny samochód jadący za ciężarówką który ma ograniczona przez wspomnianego TIRa widoczność może nagle się wychyliś żeby zobaczyć czy ma wolne, wtedy mógłby na nas wpaść z dużą prędkością, dlatego uważam że przy dużych grupach zablokować skrzyżowanie i ch... :)

Pozdr

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...