Skocz do zawartości

..::10 CZERWCA 2007 DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

W związku z tym, że Bartosz w tym roku nie może zająć się organizacją naszego corocznego wyjazdu do DD w Wawie ja piszę do Was w tej sprawie.

 

Sprawa wygląda następująco:

 

Niestety w tym roku z rożnych wzgledow nie bedzie duzego festynu. Rozmawiałam wczoraj z p. Jolą z DD i była tym faktem zasmucona. Jednak rozchmurzyła się po moim telefonie, gdy usłyszała, że pamiętamy o nich i że jest szansa, żebyśmy się u nich pojawili.

 

Wiem, że termin jest bardzo bliski, ale może jednak nam się uda - potrzebuję Waszego wsparcia.

W związku z tym, że musimy się z naszą wizytą wyrobić przed końcem roku szkolnego (potem część dzieciaków wyjeżdża na wakacje - i bardzo dobrze :D, a w weekend 16-17.06. są już planowane 2 inne imprezy dla dzieci, nam pozostaje termin 10.06.2007.

 

Co Wy na to? Zbierzemy się w sobie i pojawimy u dzieciaków w tym dniu?

Czy dotrzymamy corocznej tradycji i dodamy dzieciakom powodów do uśmiechu?

 

Nie ukrywam, że bardzo na Was liczę! BARDZO, BARDZO, BARDZO!

 

 

Prawdopodobnie spotkamy sie JAK ZWYKLE na bemowie o jakiejs tam godzinie:)

Prawdopodobnie pozniej pojedziemy cała banda do domu dziecka.

Prawdopodobnie bedzie zaj*biście :P

 

Chcesz wiedziec wiecej to szukaj starych postow na 4um ( o ile ich nikt nie skasowal) lub pisz na PW.

 

 

Jeszcze raz Kochani proszę o Wasze wsparcie w tej kwestii.

Czekam na odzew, żeby ewentualnie poinformować p. Jolę, że będziemy.

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, czy kilka, czy kilkadziesiąt - ważne, że będziemy jak co roku ;)

 

Enyłej. Proponuję spotkać się w okolicach godz. 10:00 na parkingu pod Centrum Handlowym Bemowo (takie małe pawilony obok Carefour Bemowo). Poczekamy na wszystkich do 11:00 i ruszymy do DD.

 

Liczę na Was i dzieciaki również :bigrazz:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca byla już zaplanowana dużo wcześniej impreza dla dzieci z Hospicjum lubelskiego...czy istnieje możliwość przełożenia waszej na powiedzmy sobote?

 

Administratorom dziękuje serdecznie za zepchnięcie informacji o Lubelskiej imprezie dla dzieci do działu gdzie psy dupa szczekają (pomimo mojej prośby o przyklejenie wątku), a przyklejenie tegoż..... coś mi się robi... podział na lepsze gorsze dzieci czy coś? :buttrock:

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę, abyś swoich żali nie wylewał w takim temacie.

Jeśli masz jakieś pretensje do moderatorów - wykorzystaj PW.

 

Niestety, nie ma możliwości, abyśmy przełożyli imprezę na niedzielę.

Poza tym co innego, gdyby te dwie imprezy odbywały się w jednym mieście.

Przykro mi, że tak wyszło. Musimy się jakoś podzielić między sobą, żeby jak najwięcej dzieciaków było szczęśliwych i zadowolonych.

 

Pozdrawiam,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...