Skocz do zawartości

CAGIVA SUPER CITY 50ccm


petrolohead_69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatino zobaczyłem w internecie zdjecia CAGIVA SUPER CITY 50 i przypadł mi do gustu ten motorek :cool:

Niestety nie mogłem znaleśc do niego żadnych danych ;) . I tu moja prośba o jakies dane na temat tego pojazdu :smile: Chciałbym się dowiedzieć czy tem motorower sie dla mnie nadaje :wink:

Do największych ludzi nie należe, nie jestem za wysoki mam około 170cm wzrostu i około 55kg wagi. Moje doswiadczenie nie jest za duże, tyle co przejezdziłem kilka godzin na simku - jak się uczyłem na karte :wink:.

No i jak by ktos miał jakies doświadczenia z tym pojadzem to bardzo bym prosił o opinie na jego temat.

:) :flesje: z góry dziekuję :D

 

Pozdrawiam Adam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzecik bo smigałem kiedyś takim przez 2 sezony. Jak na 50 ccm po prostu wypasiony - zawiecha przod upside down, tarcza z przodu (i to jaka !!!! z dwutłoczkowym zaciskiem trzeba było uważać bo hamulec jest naprawde mocny ale i dobrze dozowalny), tarcza z tyłu, dozownik, chłodzenie cieczą, 6 biegów. No i wygląd jak dla mnie super, zegary bardzo czytelne i ładne, dodatkowo sprzęt wygląda na naprawde wielki (z małymi modyfikacjami w tą rame wkładany fabrycznie był silnik 125 ccm i mielismy cagive super city 125). Bardzo fajnie oddaje moc. Co do predkosci to ja smigałem zazwyczaj 50-70 km/h, ale jak trzeba było podgonić to bez problemu i bez żyłowania silnika można było trzymać 80 km/h. V-max jaki mi sie udało osiągnąć to 100 km/h. Nic mi sie w niej nie psuło tylko rzeczy eksploatacyjne wymieniałem. Bardzo mało palił oleju bo litr starczał na około 1800 km, o spalaniu paliwa nie mowie bo wiadomo 50 ccm to zawsze zadowala sie lekarskimi porcjami paliwka. Fotki jak chcesz to luknij fotki Cagivy którą miałem

 

http://www.bikepics.com/members/trajka/94supercity50/

 

Jesli masz jakies jeszcze pytania to wal bo naprawde dobrze znam tego sprzeta.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop, ale mam propozycję, jak już kupisz moto, ja też zmieniam i można by pojeździć razem.

 

Jak kupie moto... to jeszcze nic pewnego. Ale tez o tym juz myślałem :)

BTW: Własnie widziałem że wystawiłes na allegro swoja honde :bigrazz:

 

Pozdrawiam Adam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem ale trochę za drogo :P na 7 dni może się ktoś znajdzie co kupi za 1800zł :)

 

Też mam nadzieję że kupię już manuala :bigrazz: Fajnie by było pojeździć razem, ale to w razie czego Priv lub gg bo inaczej admin nas wyklnie :P

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dostępnością części do tego modelu i ich ceną?? I czy ewentualnie pasują od innego modelu? :biggrin:

 

Pozdrawiam Adam :biggrin:

 

Czesci eksploatacyjne dostaniesz bez problemu (opony, klocki, napęd) w larssonie i u mielocha. Czesci silnikowe to niektóre pasują od mito 50 i primy 50 więc jak juz to allegro albo Motoroma w Warszawie. Co do cen czesci to eksploatacyjne ceny takie same jak w innych sprzetach a silnikowe i reszta mogą być troche droższe z tego względu ze nie ma ich tak duzo na rynku. No ale bądź optymistą i licz ze jak kupisz dobry model to tak jak mi nic sie nie popsuje.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wedlug mnie jest to udana maszyna :icon_eek: jezdze cagiva juz 2 sezon i powiem ze nadal jazda sprawia mi wiele radosci ... z moja cagiva ze sportowym rozpreznikiem gianelli zaden skuter 50 ccm nawet ze sportowym tlumikiem i wariatorem nie mial szans :icon_arrow: motor ogulnie niezawodny . W moim najpowazniejszym problemem jest to ze zatarlem cylinder i albo robie tulejowanie albo jakims cudem uda mi sie znalesc nowy cylinder najlepiej 70 cm3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek ma wyjebany silnik jezedze takim 3 lata i nic sie nei dzieje tylko raz szczotki w rozruszniku sie sypneły

ja mam 187 cm wzrostu waze 75 kg i spokojnie mozna pojezdzic dodam , że jak zaczynałem jezdzic na tym motorze to nie mogłem na niego wsiasc :icon_arrow: v max ze mna 90-95 km/h ale to jest wysoki motor nawet ostatnio jechalem z kumplem we dwóch w trase to spokojnie mozna go do maxa rozpedzic na prostej a przelotowa to 70 km/h ;) o tutaj masz moj filmik telefonem sobie nakrecilem :icon_eek: http://pl.youtube.com/watch?v=X6dI8oVhP5c

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...