Skocz do zawartości

Suzuki RM 125 z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Mam do was pytanko, planuje zakup RM 125, i czy moze wie ktos cos na temat tego motorku z Allegro?

Oglądal ktos go może???

 

http://www.allegro.pl/item200351893_suzuki...do_sezonu_.html

 

 

I napiszcie czy warto brać RM... ???!!!

pozdrawiam

Hubertmtx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RM i polecam jak najbardziej ten motocykl ,powiem Ci szczerze ze jakis roku temu jak nasluchalem sie tych wszystkich mitow o Suzuki i RM-ach to bym nigdy nie kupil motocykla z tej stajni.Jednak kilku znajomych na tym latalo i chwalilo wiec sie zdecydowalem i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. wedlug mnie ma ona lepsza charakterystyke pracy silnika niz np Honda CR.

Co do mojej RM ma ona przelozenia typowo na tor i nie powiem na poczatku ciezko sie jezdzi motocykl praktycznie bez dolu trzeba krecic wysoko a jak juz wchodzi na obroty to ma dosyc mocy i silnie ciagnie wiec poczatkowo moga byc problemy w opanowaniu i bolec rece :flesje:

No ale wynagrodzi Ci to np swietnie zawieszenie :biggrin:

Co do tej RM z allegro wyglada na ladna jednak spytj sie sie sprzedajacego czy ma stare czesci do wgladu lub np czy moze sciagnac glowice zebys zobaczyl czy ten remont byl zrobiony naprawde. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege ktory mial KTMa SXa 125 nowke salonowego ...

jezdził nim naprawde bardzo długo , poczym sprzedał koledze i tak do dnia dzisiejszego KTM jezdzi nadal bez rzadnych remontów...

chodzi mi o to ze nie warto sie pchac w motocykle ktore były uzywane przez zawodników lub osoby ktore potrafia doskonale ogarniac moc ...

moze nie jest to post na temat ale przynajmniej kilku osobom da to do myslenia...

pozdro :banghead:

 

A RMy spoko sprzety ... Wizualnie bynajmniej ...

widzialem na realu jak jezdza takie setki - dla mnie rewelka... Moc to ma tylko ten dzwięk...;/ ale da sie pojezdzic;]

Edytowane przez Pawik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege ktory mial KTMa SXa 125 nowke salonowego ...

jezdził nim naprawde bardzo długo , poczym sprzedał koledze i tak do dnia dzisiejszego KTM jezdzi nadal bez rzadnych remontów...

chodzi mi o to ze nie warto sie pchac w motocykle ktore były uzywane przez zawodników lub osoby ktore potrafia doskonale ogarniac moc ...

moze nie jest to post na temat ale przynajmniej kilku osobom da to do myslenia...

pozdro

 

A RMy spoko sprzety ... Wizualnie bynajmniej ...

widzialem na realu jak jezdza takie setki - dla mnie rewelka... Moc to ma tylko ten dzwięk...;/ ale da sie pojezdzic;]

Moj motocykl jest po zawodniku, w niektorych miejscach byl tak samo dbany jak i amtorski. No ale zawieszenie bylo robione przez Brendlera. Polski rynke to jak rosyjska ruletka. Nie pierdo*cie glupot ze tego sie nie polecam albo tamtego. Trzba trafic i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege ktory mial KTMa SXa 125 nowke salonowego ...

jezdził nim naprawde bardzo długo , poczym sprzedał koledze i tak do dnia dzisiejszego KTM jezdzi nadal bez rzadnych remontów...

to dziwie sie ze w ogole jeszcze jezdzi i wspołczuje kolejnemu wlascicielowi... a ludzie sie dziwia ze sprzety z allegro sa nic nie warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwie sie ze w ogole jeszcze jezdzi i wspołczuje kolejnemu wlascicielowi... a ludzie sie dziwia ze sprzety z allegro sa nic nie warte

Koles jak go kupił to jezdził nim naprawde "lekko" po ponad roku stwierdził ze nie kreci go jazdza crossem i przesiadł sie na grizzly 660... z tego co mowił to sprzedał go w nienaruszonym stanie i ten kto nim teraz jezdzi to nic w niem nie robił i smiga tak samo jak za nowosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze nie warto sie pchac w motocykle ktore były uzywane przez zawodników lub osoby ktore potrafia doskonale ogarniac moc ...

 

i tu pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Kilka km od ode mnie jest moto klub krzeniów w którym jeżdżą świetni zawodnicy i ogarniają motorki że hoho i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jak sprzedają motor to można od nich kupić. Co z tego że motor chodził na zawodach ?? ale wiem jak oni robą remont po zawodach przygotowując się do następnych - wszystko nowe i tylko renomowanych producentów. A jak kupisz od prywatnego po remoncie ?? hmmm nie wiadomo co on tam wsadził i pewnie sam robił remont. Oczywiście to nie jest reguła i od amatora też można kupić świeżynkę ale nie można też twierdzić że od zawodnika się nie kupuje - ja z czystym sumieniem bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nowe to nowe, ale trzeba sie liczyć również z tym że nowy motocykl dużo kosztuje - także nie wiem co ta dyskusja ma do tego tematu, bo do tej pory widzę tylko dyskusje na temat czy nowe czy po zawodniku czy kolega powinien zmienić tłok czy nie.

jedyne sensowne odpowiedzi to mario_pl i tomskiego.

nikt poza tymi którzy może widzieli ten motocykl na żywo nie powie Ci dużo o tym motocyklu oprócz tego że ładnie wygląda.

 

Polski rynke to jak rosyjska ruletka.

pojedź, obejrzyj, oceń stan techniczny a jeżeli nie znasz się na tyle zabierz kogoś kto się zna i wtedy zadecydujesz czy warto brać czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motocykl jest z 50 km ode mnie i znam paru gosci z tamtych okolic - jest jeden co im naprawia (ale kto wie czy tak jest - gdybanie) i gosc zna sie na rzeczy. Ogolnie oni wiedza do czego jest cross :biggrin:

Jedz,obejz i bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...