Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie Intrudera VS 800


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu, 1400 to już potwór i trzeba czuć respekt. le dużo bym dał żeby takiego dosiąść ;) :icon_biggrin: Z tego co wiem niecałe sześć sekund do setki a to już na czopera jest naprawdę coś :icon_biggrin: No i żeby go kupić trzeba przynajmniej 20 tysięcy :( Ale z drugiej strony i tak kiedyś się okaże, że 800 jest już za mała, za słaba etc. Niestety moje 15 tysięcy to za mało na 1400:/ Serio przesiadłeś się z Simsona na 1400? Nie było szoku?

 

Van han, ten z ostatniego linka jest rzeczywiście odpicowany. Jeśli stan techniczny jest taki jak wygląd to naprawdę łakomy kąsek. Jednak wiele trudu mi przyniosło zarobienie tej kasy i gdybym później kupił złoma to bym się pochlastał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyspieszenie pomaga w wyprzedzaniu i to wszystko bo i tak tej mocy nie wykorzystujesz cały czas, ja przynajmniej lubie sobie jeździć tak do 110 bo więcej bez szyby to już jest walka z wiatrem, a co do przesiadki to żeby było ciekawiej to tym simsonem jeździłem 10 lat temu jak wsiadłem to pierwsze 200 kilosów było dla mnie szokiem ale już go opanowałem i dobrze zrobiłem że zdecydowałem sie na 1400, liczy sie to co masz w głowie jak będziesz szalał to i na MZ-ce sie połamiesz,a respekt też trzeba mieć przed 800 bo to też zapiepsza, jak czasem jedziemy sie gdzieś przewieść z kolegą bodman to nie widać żeby miał jakieś problemy z brakiem mocy na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, 1400 to już potwór i trzeba czuć respekt. le dużo bym dał żeby takiego dosiąść :flesje: :clap: Z tego co wiem niecałe sześć sekund do setki a to już na czopera jest naprawdę coś :D No i żeby go kupić trzeba przynajmniej 20 tysięcy :D Ale z drugiej strony i tak kiedyś się okaże, że 800 jest już za mała, za słaba etc. Niestety moje 15 tysięcy to za mało na 1400:/ Serio przesiadłeś się z Simsona na 1400? Nie było szoku?

 

Van han, ten z ostatniego linka jest rzeczywiście odpicowany. Jeśli stan techniczny jest taki jak wygląd to naprawdę łakomy kąsek. Jednak wiele trudu mi przyniosło zarobienie tej kasy i gdybym później kupił złoma to bym się pochlastał

w sumie to chyba nie ma takiej kolosalnej przepaści w przśpieszeniu mały intruz katalogowo ma 6,8s a duży 5,8s . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no taki "duży dąb" to z Ciebie nie jest - tylko staraj sie szukać intruza z podnóżkami do przodu, a jak nie to za 500zł zrobi Ci to gość ze Starchowic :bigrazz:

 

PS. Ano najpierw go słychać a potem widać :buttrock: - jak będziesz szukał to też pomyśl o pustych rurach, co prawda wszystkiego mieć nie można - najwyżej później wymienisz :wink:

 

Pozdro. Piotr

 

tutaj musze zrobic reklame gosciowi ze Starachowic, moj kumpel ze wzgledu na zmiane kierownicy wlasnie kupil od tego goscia wysuniete, produkt bardzo dobry, choc naprawde male szczegoly mozna samemu poprawic (inne sruby-ladniejsze, i takie tam bzdurki), ale produkt swietny i bardzo dobrze wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam serdecznie sznownych kolegów i koleżanki.

jestem nowym forumowiczem i motocyklistą ( co prawda jexdziłóem bardzo dużo i rónym motocyklami, ale było to jakieś 10 lat temu - teraz chcę odnowic swoje zamiłowanie). mam już doświadczenie w jeżdżeniu obecnym motorami.

zwracam się z prośbą o doradztwo w kwesti zakupu motocykla. jestem zainteresowany suzuki intruder 800cm3. powiedzcie mi coś na temat takiego motocykla. informacje książkowe to podstawa które mam, ale warto posłuchac doswiadczonych.

pozdrawiam

Andrzej z Kaszub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie sznownych kolegów i koleżanki.

jestem nowym forumowiczem i motocyklistą ( co prawda jexdziłóem bardzo dużo i rónym motocyklami, ale było to jakieś 10 lat temu - teraz chcę odnowic swoje zamiłowanie). mam już doświadczenie w jeżdżeniu obecnym motorami.

zwracam się z prośbą o doradztwo w kwesti zakupu motocykla. jestem zainteresowany suzuki intruder 800cm3. powiedzcie mi coś na temat takiego motocykla. informacje książkowe to podstawa które mam, ale warto posłuchac doswiadczonych.

pozdrawiam

Andrzej z Kaszub

 

 

 

 

poszukaj na forum jest wiele watkow na temat konkretnych modeli

 

np

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...271&hl=intruder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam się z prośbą o doradztwo w kwesti zakupu motocykla. jestem zainteresowany suzuki intruder 800cm3. powiedzcie mi coś na temat takiego motocykla. informacje książkowe to podstawa które mam, ale warto posłuchac doswiadczonych.

 

czesc

Największe polskie kompendium wiedzy o intruderach znajdziesz tu

http://forum.intruderpolska.pl

zarejestruj się, przywitaj, poczytaj.

Jak po lekturze bedziesz miał jakieś pytania, to na pewno Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi :-D

 

pzdr

Luto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

Szukam na forach info o Suzuki Intruder 800 ale ciężko coś znaleść..:-(

mianowicie - znajomy zakupił owy z 95r. , niestety ma problem z włączeniem biegu, z luzu na 1 czy na 2 bez znaczenia ....biegi zgrzytaja :-(....

odpowietrzyliśmy sprzęgło , wymieniliśmy płyn ale dalej to samo ......:-(.....

na co stawiać ...tarcze sprzęgłowe ????

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jeżdżę intruzem VS 800, z 93 roku już 4 lata jak dotąd nic się nie działo i jestem z niego bardzo zadowolony, oby nie przechwalić. Jeżdziłem na różnych trasach i nigdy mnie nie zawiódł, silnik jest nie zniszczalny tylko trzeba o niego dbać. Może brać trochę oleju ale to jest normą każdy morocykl ma prawo. Po zimie nie ma problemu z odpalaniem, tylko trzeba z dzień wcześniej odkręcić kranik paliwa i naładować akumulator. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...