Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam '95 więc to samo co Ty.. U mnie po czyszczeniu gaziorów (były całkiem suche) i w sumie nie miałem takich problemów z odpaleniem. Ze dwa razy zakręciłem po 5s i za trzecim zaskoczył.. Spróbuj wyciągnąć ssanie na maxa i kręć go właśnie na wyciągniętym ssaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij fajkę, i wsadż inną świecę, byle jaką, aby dobrą. Jak nie będzie iskry, posprawdzaj wszystkie kostki elektryczne, które rozłączałeś (np przy module i cewkach), rozbierając moto do malowania :banghead: . Na 99%, coś jest nie podłączone :biggrin:

Powodzenia ;)

Edytowane przez Wieniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Kulka jeśli w tamtym sezonie było dobrze to i teraz będzie. jak kupiłem swojego też kapało ale umycie filtra i przepalenie dobre sprzęta -dłuższa trasa- zrobiły swoje i jest ok. po prostu wygląda na mój gust że pierścionki się zastały i trzeba wygrzać albo filtr jest nieprzepuszczalny i powoduje zasysanie z powodu podciśnienia oleju przez odmę do filtra i wykapywanie rurką na zewnątrz. wyczyść filtr pojeżdzij i wtedy napisz jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moje moto ja mam magne ale kolega ma i filtra nie ma w nim. niedawno zanabyl sprzeta i steka ze mu kapie. ale fakt , kazalem mu zalozyc filtr i zaczxac w koncu latac a nie biadolic , wtedy sie zobaczy dopiero.

thx i pozdrawiam :D

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widać że sezon rozpoczęty .

 

A mam pytanie potrzebuje namiar na jakąś dobrą pastę do chromów bo muszę troche kolanka podczyścić z żółtego nalotu spowodowane nie synchronizacją gaźników.

sprubój Cifem albo pasrą Tempo lekkościerną powinna być znaczna różnica,lecz do końca tych przebarwień rzadną pastą nie usuniesz,jedynie chromować odnowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak mamy pisac to piszepo odpusczeniu gazu z jednej rury pusci maly niebieski dymek to co jest nie tak?Uszczelniacze na zaworach czy cos bardziej powaznego?acha i jeszcze jedno czy w inruderze1400 jest gdzies regulacja sprzęgła?Jak jest zimny wszystko jest ok jak sie dobrze zagrzeje cięzko wchodza biegi i ciezko wyrzucic z jedynki na luz i z dwójki na luz.No to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskawy dymek, po puszczeniu manetki, to wina uszczelniaczy zaworowych, co do sprzęgła, to moje działa podobnie, pomimo iż jest całe nowe :biggrin: , a regulacji nie ma :buttrock: . Sprawdż otwór osi klamki sprzęgła, lubi się wyrabiać, tak samo jak otwór tulejki mosiężnej i sama tulejka ( taki wałeczek, w który wchodzi popychacz)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zimny wszystko jest ok jak sie dobrze zagrzeje cięzko wchodza biegi i ciezko wyrzucic z jedynki na luz i z dwójki na luz.

 

Jak chcesz łatwiej wbijać luz to zrob tak :

Masz wbity 1 bieg chcesz na luz : Wciskasz sprzegło i trzymasz wciśniete , jednocześnie napierasz lekko na dźwignie zmiany biegów w góre i wtedy dajesz lekką delikatną przygazowke (dosłownie o około 1 tyś obr na min wiecej) luz powinien wskoczyć bez problemu .

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wielkie dzieki za rady napewno będę się stosowal co do luzu(dzieki Guti)

Wieniek kamien z serca bo juz myslałem ,ze to pierscien i bylem tym bardzo zaskoczony bo moto ma dopiero 35 tys ale jak uszczelniacze to chyba pikus.I dzieki za info o sprzegle bo juz mialem brac sie za wymiane sprzegla ale jak piszesz ,ze masz nowe i jest tak samo to na razie nic nie robie(szkoda sezonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...