Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

 

mam pytanie.

 

Jak wymontować tylne siedzenie dla pasażera z mojego Intruza i czy zdjęcie go nie bedzie szpecić jeżdżąc przez jakiś czas bez niego.

 

Jak zamontowac bagażnik w miejsce zdjętego siedzenia i jaki proponujecie do Intrudera VN 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W sprawie nie palenia tego jednego cylindra, okazało się że była to wina gaźnika. Dzięki pomocy jednego z posiadaczy takiego Intruza doszedłem do tego że stan paliwa był za wysoki w gaźniku i na wolnych obrotach zalewał świece. W tej chwili wszystko jest ok i mam nadzieje że tak już pozostanie.

 

Pozdrawiam Tomek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wymontować tylne siedzenie dla pasażera z mojego Intruza i czy zdjęcie go nie bedzie szpecić jeżdżąc przez jakiś czas bez niego.

 

Jak zamontowac bagażnik w miejsce zdjętego siedzenia i jaki proponujecie do Intrudera VN 600.

 

- siedzenie można odkręcić, ale wiąże się to z pewnymi dodatkowymi operacjami (rozumiem, że nie masz sisibaru, bo o niego nie pytasz, więc ten etap pominę) Po zdjęciu przedniego siedzenia odkręcasz dwie śruby mocujące tylne siedzenie do błotnika i masz fotel w garści. Do spodniej strony fotela przymocowany jest przekaźnik elektr., a do błotnika, w miejscy siedzenia - moduł zapłonu. Jeżeli chcesz zrobć solo - musisz znaleźć miejsce na oba urządzenia w innych czeluściach motocykla, może się okazać, że jakies przewody trzeba będzie przedłużyć.

 

Musisz wiedzieć, że błotnik intruza ma pod siedzeniem wytłoczenia, więc odsłonięty może wyglądać niezbyt elegancko. Blacharz wyrówna. ;) Jeszcze tylko szpachla, malowanie, spawanie bagażnika (bo gotowego nie kupisz, więc trzeba wymyśleć jakiś patent) i solówka gotowa. ;)

 

A co to jest Intruder VN :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek

 

dziękuję za wyczerpującą porade, sama nie bardzo będę umiała sie tym zając, ale może ktoś ze znajomych mi pomoże.

 

Sisibar posiadam (to oparcie dla pasażera, prawda?)

 

Chciałabym mieć motocykl w stylu "singla" bo drazni mnie takie gadanie ludzi, ze mam motocykl i będe wyrywać facetów, żenujące...

 

Poza tym jakoś bardziej podoba mi sie solówka, tym bardziej, ze nie zapatruję sie na wożenie nikogo ze soba.

 

VN natomiast to oznaczenie mojego Intruza przy numerach identyfikacyjnych., tzw nr VIN?

 

p.s. Bodman

 

Tobie też dziękuję za odpisanie, ja nie zdawałam sobie w ogóle sprawy, ze ściągnięcie siedzenia tylnego to taki kłopot i że trzeba bedzie przeorganizowywać układ kabli i elektryki przez to.

 

Jak będę miała urlop to zajmę sie tym na poważnie.

 

Dzięki Panowie i szacunek za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyrwać siedzenie, bo ludzie wymyślają jakieś głupoty? To spuść tych ludzi. Jak ktoś jest ci nieprzychylny, to zawsze znajdzie coś, do czego się będzie mógł przyczepić - opiniami takich złośliwców nie warto się przejmować i w ogóle tracić czas na nich. Stać cię było na postawienie na swoim i kupienie motocykla, a teraz będziesz go przerabiać bo coś się komuś nie podoba? Twoje życie i twój motocykl. Nikomu nic do jednego ani drugiego.

 

A kto powiedział, że tylne siedzenie służy do wożenia partnera/ki? Służy do przewożenia osób - relacja z nimi nie jest wpisana w instrukcję obsługi motocykla. Równie dobrze możesz przewieźć dziecko sąsiadki, jak i chłopaka przyjaciółki, przytroczony na fotelu i podparty sisibarem bagaż też będzie się lepiej trzymał niż na drucianym bagażniku.

 

Wyluzuj i ciesz się intruzem jaki jest. :(

 

PS. Chyba jednak więcej ludzi skojarzy VS 600 :biggrin:

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem po forum wszystkiego na temat VLa i kiepściutko. Moto nie aż tak popularne jak Drag Stary, ale trochę ich śmiga.

Podzielmy się swoimi uwagami na temat tego moto. Wiadomości nigdy za wiele, a i ewentualnym nowym nabywcom temat się przyda.

 

Na dobry początek posiadam manual po angielsku w Wordzie zainteresowany mogę udostępnić.

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serwisówkę. Też po angielsku.

 

a nie macie przypadkiem servisówki/manuala do osiemsetki???

 

Pytałem w wątkuo Volusi, ale niekt się nie zdeklarował.

 

 

co prawda serwisówkę znalazłem, ale w DE, więc mogę sobie co najwyżej obrazki pooglądać :/ :D

 

i jeszcze jedno pytanko

 

gdzie kupię zwykły filtr powietrza???

W Larssonie maja tylko KN, w interkarsie tez........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

mam pytanie, czy ktoś z Was posiada książkę do Suzuki Intruder VN 600?

 

Problem mam następujący.

Zrobiła sie dziurka w krućcu ssącym gaźnika i należało by ją wymienić.

Szukam jakiegoś zamiennika do oryginalnej części, która moim zdaniem jak za kawalek gumki kosztuje dość sporo.

 

Czy ktoś z Was miał kiedys podobną sytuację i wymieniał kruciec ssący?

 

 

Model: Suzuki Intruder VN 600

Rok: 1996

Nr VIN: VN51B102210

 

Pozdrawiam i liczę na Wasze opinie i pomoc.

 

Anna i Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i co do tego VN - nie moge nic takiego znalezc, moze masz zle wbite w dowod? vs 600 jak najbardziej !

 

 

 

No dobrze...niech będzie VS

 

Kontynuując mój wątek, czy jakieś doświadczenie przy pękających gumach :buttrock: typu kruciec ssący posiadacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ktoś z Was posiada książkę do Suzuki Intruder VN 600?

Jest do kupienia w księgarni wysyłkowej http://www.motopublica.pl/sklep,1027,,9756...,6527,9891.html

Intruder VS 600, to praktycznie to samo co VS 800, inna jest tylko pojemność skokowa cylindrów

Zrobiła sie dziurka w krućcu ssącym gaźnika i należało by ją wymienić.

Szukam jakiegoś zamiennika do oryginalnej części, która moim zdaniem jak za kawalek gumki kosztuje dość sporo.

Poszukaj na allegro, powinien pasować od każdego małego intruza (600,700,750,800)

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...