Skocz do zawartości

Wydech do enduro doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wysłać na PW, ale w końcu nie wiem czy poszło, dla pewności jeszcze raz: [email protected]

Ja się zastanawiam nad takim: http://moto.allegro.pl/item212144125_tlumi...kladka_wrc.html

bez reklam oczywiście. Ten ma wkładke wyciszającą, co mi bardziej odpowiada, bo nie lubie jak jest za głosno w sumie to ludzie nie lubią, mnie tam wszystko jedno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gestfeind

 

Ja osobiscie bym nie brał tego mugena-bardziej mi to pasuje do golfa 2 z napisem pionnier lub turbo niz do moto grube- pewnie ciezkie to bedzie.Jak nie lubisz za głosno to monti nie kupuj bo glosne jest.Ja mam dluzsza wersje bo sa 40 i 50ki ja mam 50 a itak jak odkrecisz to sie wszyscy ogladaja:),ale ja akurat uwielbiam tten dzwiek i ten bulgot jak popuscisz gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Monti,monti - wszędzie pełno monti- Moj przetrwał do wczoraj :banghead: - wytrzymał 2 miesiące :icon_evil: .Choc mozliwe ze to jest spowodowane duża waga mojego xt i tym ze troszke nim skakałem na torze -w kazdym razie nie wytrzymał i pękł-być moze dlatego ze zastosowałem tylko jedną obejme.Moznaby gdybac bez końca.Nadal mam o nim dobre zdanie bo faktycznie motor lepiej sie zbierał,tłumik lekki ale za słaby za cienki . :lapad:

 

Teraz mam dylemat czy znów szukac nowego wydechu czy to pierd....... i załozyc seryjny znów .Poki co moto stoi bez wydechu i będe przykręcał stary wydech :(

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głośno ,ale bez tłumika-to jakies nieporozumienie- mało nie oguchłem od hałasu i dobrze ,ze policji nie było w drodze powrotnej do domu bez tłumika.Monti fajnie mruczy jak daje sie mało gazu,ale jak odkręcisz manetkę bardziej to jest B.GŁOŚNY.Do tej pory byłem miłosniekiem hałasu i mocnego basowego dzwięku,jednak teraz skłaniam sie bardziej ku kupnie wydechu lekkiego ,mocnego i cichego- przynajmniej ludzie krzywo nie patrzą jak sie im koło domów przejezdza.Niechodzi o zwracanie uwaga ,a o bezpieczny dojazd w każde miejsce bez problemów.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolicie że się dołącze też w kwestii tłumika. Sprawa ma się tak że w mojej hondziawce tłumik już swoje wytłumił ale nadal jest w jednym kawałku nie dziurawy ani nie "pierdzi" czy nie jest zbyt głosny tylko dobija mnie gwizd jaki wydaje. To jest naprawdę męczące i upierdliwe i chciał bym się tego pozbyc. Mysle że poprostu wypalił się w srodku, tam jest jakaś taka jak by wełna mineralna czy wata szklana. Mam zamiar rozpruć tłumik czegoś tam napchac i zespawać spowrotem. No własnie napchac tylko czego? Zeby pozbyć się tego gwizdu, ale zbytnio nie zmuliło przelotu i nie spaliło się za szybko? Myslałem o wiurach metalowych takich drobnych spod jakiejś obrabiarki? Czy może można kupić coś specjalnego do tego celu i jak to się fachowo nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...