Skocz do zawartości

pierwowzór wyśmiewanej nyski


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie sie wydaje, ze moze bć to całkiem bezpieczny sposób nanaukę jazdy na gumie bez ryzyka rozpieprzenia sprzęta i potłuczenia gnatów. Jeśli taki symulator oddaje w sposób laboratoryjny choć 80% warunków rzeczywistych to warto się nad tym zastanowić.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl gdzies na forum post z linkiem do nyski przerobionej do "nauki jazdy na kole"

kupa smiechu byla, pojezdzili ludzie po gosciu ktory to wymyslil.

a ja chyba znalazlem pierwowzor pomyslu..

 

http://www.youtube.com/watch?v=0a1ytjKDQTw...related&search=

 

ameryki to chyba kolego nie odkryles. od ladnych paru lat takie maszyny maja w usa. nikt sie nie smial z wynalzazcy tylko z nawiedzonego kolesia i jego wersji wheeliemachine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ameryki to chyba kolego nie odkryles. od ladnych paru lat takie maszyny maja w usa. nikt sie nie smial z wynalzazcy tylko z nawiedzonego kolesia i jego wersji wheeliemachine

[/qu

 

 

 

jego wersja to kopia tej <lub innej oczywiscie> ktora jest na filmiku i dobrze pamietam jak po kolesiu ludzie pojechali.

po nim i jego pomysle. z twojego postu rozumiem ze to co w usa to jest ok, a to co jego <ta sama zasada dzialania> to do bani jest bo na nysie robione.

nie bronie go, nie znam, nie wiem czy cos takiego pomaga w jezdzie na kole czy nie, chodzi tylko o to ze ludzie wysmiewali pomysl z ta nysa, ale jak cos takiego zobacza w usa na innym <niekiepskim poniekat> samochodzie to jest to zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...