Skocz do zawartości

regulacja klamki hamulcowej


minius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo w GSXR 600 mam na jedynce a puźno łapie, wymieniłem płyn hamulcowy, odpowietrzałem 2 razy co prawda mam juz słabe tarcze ale to raczej nie powinno byc powodem dodam że przewody hamulcowe równiez mam w oplocie stalowym

 

a i jeszcze jedno zmieniałem w nim zaciski co wiązało sie z ponownym zalaniem układu, może gdzies jeszcze siedzi powietrze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby dobrze odpowietrzyc hamulce trzeba to zrobic od konca czyli od zacisku przepychac powietrze do góry układu ale do tego trzeba miec specjalne urządzenie. Sprawdź w jakim stanie jest "oczko" w dziwgni hamulca. Jesli ma luz góra-dół to tez może byc przyczyną bo wtedy dzwignia opiera się kątem na tłoczku i jest inna siła wtedy.A z całkowitym odpowietrzeniem układu to juz sie pożegnałem - w swojej GS 500E co kilka dni odpowietrzam po jednym razie i zawsze jest jakies powietrze a wszelkie uszczelki sa nowe. pogodziłem się z losem. jesli na dziwgni nie czujesz duzej roznicy przy pompowaniu hamulca (puchnięcie) to powinno byc ok. Zwróc uwage czy masz pływający zacisk i tarczę. Jesli na prowadnicy zacisku jest za duzy luz to hamulec zawsze będzie szamtławy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Wam sie kończy pompa hamulcowa??

 

odpowietrzyć mozna po "staremu" czyli normalnie odpowietrznikiem przy zacisku- troche czasu trzeba poświecić.....

oczywiście ze mozna ale raczje ręka wysiądzie prędzej niz odpowietrzysz. A pompa tez moze sie konczyc czyli potrzebny będzie zestaw naprawczy i torchę czasu na zabawę z tym sprzętem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...