Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem i do zobaczenia obywatelu miasta G.:crossy:

 

Bartez, na cholerę wiossna?! Lato wystarczy :bigrazz:

 

pewnie, tak jak piszesz! Lato przez 10 miesięcy, potem zima przez 2- takby było fajnie(trzeba zrobić petycje, nie wiem do kogo ale do kogoś trzeba)

 

tak samo z dniami tyg. bym wprowadził zmiany np:

poniedziałek

wtorek

środa

sobota

niedziela

czwartek

piątek

sobota

niedziela

poniedziałek.... :notworthy: na ilu zlotach by się było

 

 

 

a żeby było w temacie:

 

witam ponownie :flesje: jeszcze raz

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to ja też witam

kolegę Gozdzika i Marki bo się zgapiłem troszku.

Ja już motura poleruje w piwnicy (a przynajmniej jego części), co by na tą wiosne zdąrzyć.

A w ogóle to kiedy ona w końcu ma być, bo w radiu mówią że od kwietnia, a w TV że w przyszłym tygodniu, no i wydygałem że nie zdąże z pracami.

 

Wracając do tematu witam nowych i starych kolegów i koleżanki co się po śnie zimowym budzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem:)

Klubowiczami to co prawda nie jesteśmy, ale powitać owszem, pewnie i być może do zobaczenia :crossy: :)

 

(Dział nie dział, szanowny i fajny mod przeklei. Mariusz?;) )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej

Chciałbym podziękować całej ekipie Toruńskiego serwisu motocykli SID GARAŻ za pomoc mi w obcym mieście;]

Wracaliśmy sobie harleynikami z wyprawy po pomorzu, zatrzymaliśmy sie na zwiedzenie Torunia, po powrocie na parking okazało sie że HD nie chce gadać, padł akumulator, motaliśmy przy nim do 20 jechało dużo japoni, ale nikt się nie zatrzymał, przypadek sprawił, że taksówkarz znał numer do człowieka z Sid Garaż, w ciągu godziny byłem już w serwisie, do 24 zrobili mi wszystko jak trzeba, okazało się że padł regulator i podawał za duży prąd na aku. poźniej wypiliśmy z 3 litry wódy i ruszyliśmy na miasto;]

Na prawdę wielkie dzięki za pomoc i za ugoszczenie na ziemi Toruńskiej.;]]]

Zapewne jeszcze nie raz zawitam do miasta Kopernika i do przyjaznej dla motocyklistów ekipy Sid Garaż.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kudłaty

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...