Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich motocyklistow.

 

Jestem z torunia i szukam kogos chetnego na jakies sezonowe wypady po miescie za miasto itp. Nie posiadam motocykla na obecną chwile ale choruje na suzuki rf600/900 i planuje jego zakup na sezon. Kto jest za jakimis spotami w sezonie??

 

Moze jakas integracyjna impreza po nowym roku?? Co wy na to??

 

Pozdrawiam wszystkich :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez pawelec_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam suza wczoraj zmienila wlasciciela :-). Acha Pawelec mam kumpla z Torunia ktory ma na sprzedaż rf600 ale z modułem turbo. Jak chcesz to go zapytam. Nie mam do niego numeru ale jak będę w Toronto to do niego zajdę. Pozdro.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawel !

Integracyjna impreza to dobry pomysl - planow mielismy na martwy sezon sporo - moze czas ruszyc z realizacja, zwlaszcza ze jest co swietowac.

Ponawiam propozycje na jakis niedzielny wieczor. Ze zjazdow juz wrocimy a i rozerwiemy sie przed kolejnym tygodniem pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich z Chłodnicy Górskiej czyli wymierającego Inowrocławia

Na tym forum zaczynam dopiero pisac więc nie wiem jakie macie tu zwyczaje, postaram sie jednak szybko zorientować :lalag:

Pozdrawiam

PS. Jak ktos ma jakieś pytanak to postaram sie w miare szybko odpowiedzieć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Chłodnicy Górskiej czyli wymierającego Inowrocławia

Na tym forum zaczynam dopiero pisac więc nie wiem jakie macie tu zwyczaje, postaram sie jednak szybko zorientować :biggrin:

Pozdrawiam

PS. Jak ktos ma jakieś pytanak to postaram sie w miare szybko odpowiedzieć.....

 

 

witam

 

zwyczaje hmm :icon_twisted: przy okazji postawisz kazdemu flache i zwyczaj juz bedzie oki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...