Skocz do zawartości

jaka szybka do kasku??


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja już mam kask. :biggrin: nie będę przecież zmieniał kasku tylko po to, żeby mieć blendę, a nie do każdego da się taką dokupić. Ewentualnie brałem pod uwagę dokupienie przyciemnianego antyfoga - czyli tej szybki wewnętrznej, tylko nie jestem pewien jak to będzie wyglądało... :biggrin:

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wyjeżdżam z domu trochę się pokręcić po okolicy w letni słoneczny dzień to zakładam ciemną, a jak jadę gdzieś dalej albo wiem, że będę jechał wieczorową porą to biorę białą.

 

ja dokladnie tak robie, jak jade na krotka przejazdzke biore ciemna, jak dalej to biala lub zwykle wozac torbe na plecach biore obie i biala do plecaka na wszelki wypadek. W sloneczny dzien oczy bardzo mecza mi sie w bialej, przyciemniana daje komfort. Wyglada tez duzo lepiej na kasku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jesdo rozwiąznei ktore pozwala miec i przyciemniana i standardową. Z takich tanszych to macie tu:

http://www.allegro.pl/item196688550__nowy_...c32_tanio_.html

pzdr

 

akurat rozwiązanie blendy przeciwsłonecznej w nolanie jest beznadziejne: po podniesieniu szumi i stawia opór aerodynamiczny, podobno lubi sama spadać jak się zawiasy wyrobią albo po przekroczeniu pewnych prędkości (niekodeksowych, jak ktoś pytał), a na dodatek i to chyba najgorsze po opuszczeniu rozmazuje na szybie cały zebrany w czasie jazdy syf, owady itp, rysując przy tym zewnętrzną powierzchnię szyby i wewnętrzną blendy

 

ten http://www.allegro.pl/item198012001_nowy_s...okularami_.html jest nawet tańszy, a przy tym pod tym względem o niebo lepszy (i zazdroszczę go plecaczkowi, póki co :icon_evil: )

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze mi czy przejeżdżając przez np ciemny las w ciągu dnia nie będzie żadnych problemów z mocno ciemną szybą, i w lekko pochmurny dzień. Na wieczór i noc mam białą, więc nie problem, ale czy wjeżdżajac do lasu nie będzie drażniła gorsza widoczność?

Dzisiaj jak jechałem zaczęło lekko kropić, zamknałem szybe (lustrzanke) i miałem wrażanie, że cały asfalt jest mokry, nie widać dokładnie gdzie sucho, a gdzie mokro. Podczas deszczu polecam przezroczysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...