Skocz do zawartości

WSZYSTKO O KAWASAKI KLR 250


Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe , obadaj co sie da , kompresja , gaznik wyczysc i sprawdz membrane , czy kranik puszcza , luz na zaworach , filtr powietrza obadaj

Filtr sciagniety i tak samo ,zawory - jak byl przywieziony z niemiec to mial zatarty walek,zrobili niby glowice wiec chyba ustawili ok. Zaczne od gazniorka pozniej najwyzej lukne do zaworow.

 

Bylo pekniecie membranki. Skleilem ale to tylko tymczasowy zabieg. Nie mial wsadzonego filtra w cale - wydaje mi sie,ze to tez moze pogarszac osiagi - w koncu gaznik dziala na podcisnienie a bez filtra na pewno jest slabsze.

Po za tym w papierach ma wpisane 11KW wiec zdlawiony - wydech??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie zawieszenie pompowane do 2,5 atm max, olej sae 10w 320 ml na lage.

 

 

tylko tyle napompój, to będzie kamień . W instrukcji jest 0,2 -0,3 kp/cm2 (kPa) , czyli w praktyce nie da uzyskac takiego ciśnienia ( 0,2-0,3 atm) , bo amory przednie już są twarde i się nie uginają. Może macie inne patenty na ich pompowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie na 1.5 atm mozna plomby zgubic , dodatkowo mozna zalac gestszym olejem.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tylko tyle napompój, to będzie kamień . W instrukcji jest 0,2 -0,3 kp/cm2 (kPa) , czyli w praktyce nie da uzyskac takiego ciśnienia ( 0,2-0,3 atm) , bo amory przednie już są twarde i się nie uginają. Może macie inne patenty na ich pompowanie?

 

ciekawe rzeczy prawisz... masz KLRa? pompowales do takiego cisnienia? masz olej 10W?

jezeli tak, to znaczy ze masz cos z zawieszeniem.

jakos ja mam napompowane do 2,5 atm w obu lagach i smiga dobrze.

jak zmniejszylem do 1,5 atm, to zawieszenie bylo dla mnie za miekkie.

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem odświeżyć temat :)) I mam jeszcze jedno pytanko Ile KLR 250 z przebiegiem 50000km jeszcze pojezdzi?? Wiem ze prz 25000km miała robioną kapitalke silnika i całej reszty.

POzdro

 

 

A KLR 250 to bedzie twoje pierwsze moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze masz jakies doswiadczenie :P Ale czy napewno jestes zdecydowany na KLR ?? Jest wiele innych lepszych moto ktore za 3200 spokojnie kupisz np KMX125 albo DT125 z ktorego bedziesz bardziej zadowolony niz z KLR.Wiec zastanow sie dobrze.Ale wybor nalezy do ciebie.

 

 

 

POZDRO,. SIDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze masz jakies doswiadczenie :clap: Ale czy napewno jestes zdecydowany na KLR ?? Jest wiele innych lepszych moto ktore za 3200 spokojnie kupisz np KMX125 albo DT125 z ktorego bedziesz bardziej zadowolony niz z KLR.Wiec zastanow sie dobrze.Ale wybor nalezy do ciebie.

POZDRO,. SIDI

 

 

a miales kiedys KLRa?

z choinki sie z ta cena urwales chyba... za 3200 to mozna kupic KLRa z roku 86, bez papierow

a porownanie KLRa do DT jest godne uznania :clap: :banghead:

 

jezdziles kiedys tym sprzetem? bo wnioskuje mogles go conajwyzej widziec, jak byl gdzies zaparkowany...

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miales kiedys KLRa?

z choinki sie z ta cena urwales chyba... za 3200 to mozna kupic KLRa z roku 86, bez papierow

a porownanie KLRa do DT jest godne uznania :biggrin: :banghead:

 

jezdziles kiedys tym sprzetem? bo wnioskuje mogles go conajwyzej widziec, jak byl gdzies zaparkowany...

 

 

 

To Michalek1992 napisal ze ma okazje dostac za 3200 KLR-a (CZYTAJ DOKLADNIE OD POCZATKU) . mowie mu zeby sie zastanowil bo KLR nie jest takie popularne :flesje: Zreszta moj kuzyn mial KLR 600 i kupil w bdb stanie za 3tys :wink: zarejestrowanego (aktualnie jeździ SX 525):wink: wiem ze pomiedzy KLR a DT jest ogromna roznica ale czy ja te 2 moto porownywalem??

 

 

 

"Jest wiele innych lepszych moto ktore za 3200 spokojnie kupisz np KMX125 albo DT125 z ktorego bedziesz bardziej zadowolony niz z KLR"<---------------to napisalem i czy tutaj porownuje doslowne KLR do DT czy do KMX?? Mowie mu ze moze kupic bardziej popularne moto.To ze ty masz KLR to nie znaczy ze to jest jakies zaj****e moto musisz obiektywnie oceniac kazde moto.KLR jest w 4t to duzy PLUS.

Michalek wynika ze masz tyle lat co ja (15) czyli bedziesz jeździl w terenie a z tego co slyszalen to KLR w teren najlepszy nie jest:P-------------moze sie myle :) . Nie jechac mnie za bled thefex :evil:

 

 

POZDRO. MOZE PO CZESCI MASZ RACJE thefex.

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...