Skocz do zawartości

Jaki motor kupić?


DYZIO DRAGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić sobie maszynę na wyjazdy kilku dniowe. Myślę nad takimi motorami Virago 750, shadow, marauder 800, intruder 800 oraz vulcan 800

Co myślicie o tych maszynach, jak wygląda możliwość „pakowania się: :biggrin: oraz wygoda.

Zamierzam wydać do14 tys.

dzięki

Trzymajta się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli taka mała maszyna to jeszcze drag star 650 wchodzi w rachubę - choć ja osobiści ich nie polecam

za te pieniądze to już można mierzyć w jakieś 1100

 

jakby co to na priva pisz znam kilka osób co chce sprzedać dobre sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10.000 zł ten GL 1100 za bardzo turystyczny. może coś takiego http://moto.allegro.pl/item196826275_junak...er_zobacz_.html co wy na to?

 

 

Siemasz>>> jak chcesz to ci mojego vn750 sprzedam i jeszcze ci parę zł na flaszkę zostanie >>> nie kupuj dziadów typu junlin itp. bo się tylko w kłopoty wpędzisz a radochy "0" Pozdro:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sprzedajesz ?

przeciez pisales ze go sobie odnowiles i jest super, bo ci zarzucano ze jezdzisz najbardziej awaryjnym motocyklem kawasaki

wiec czemu sie go pozbywasz skoro go zrobiles i jest dobry ?

jesli mozna spytac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sprzedajesz ?

przeciez pisales ze go sobie odnowiles i jest super, bo ci zarzucano ze jezdzisz najbardziej awaryjnym motocyklem kawasaki

wiec czemu sie go pozbywasz skoro go zrobiles i jest dobry ?

jesli mozna spytac :)

 

 

 

Siemasz>>> Nie sprzedaję "na siłę " ale z racji że naprawiam sprzęt pływający i głównie tym się zajmuję to nawet nie bardzo mam czas pośmigać na swoim moto . Jeśli chodzi o jego stan to gwarantuję że bezawaryjnie jeszcze długo pojeździ. Gdyby znalazł się ktoś kto zadba o niego i znajdzie czas na to by jeździć a przy okazji jest entuzjastą tego typu motocykli , to z przyjemnoscią takiemu człowiekowi go sprzedam i będę cieszył się razem z nim . Moto nie powinno całymi tygodniami stać w garażu a w moim przypadku tak jest ( ostatni raz jeździłem nim pewnie ze dwa tyg. temu ) wiec jaki to ma sens???? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!

 

A co zaproponowalibyście dla początkującego motocyklisty?

Dopiero będę szedł na prawko więc w kupno wchodzi dopiero następny rok.

Posiadam ok8000zł

Może Yamaha Virago535?Czy proponujecie na poczatek coś innego.

Aha moje doswiadczenie w motorach = 0 ale kiedyś trzeba zacząć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil: Pojeździj na czymś mniejszym a puźniej coraz wyrzej nie wsiadaj od razu na coś mocniejszego chyba że jesteś kumaty ale piszesz że niemasz pojęcia o :buttrock: więc pojeździj na czymś mniejszym.

 

 

A jeżeli chodzi o kupno to nigdy nie jest za puźno :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...