Skocz do zawartości

ktm gs 620 rd


Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy od stanu technicznego...

dlaczego 5500 w aukcji jest drozszy??

po kolezensku czy koles zszedł z ceny??

NIewiem jak z czesciami poszukaj czy sa do tego czesci i najwazniejsze w jakich cenach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest z 98:)

 

wlasnie mnie to zastanawialo dlaczego tak tanio ale mysle ze poprostu tak se walnal cene nie wiem pojade zobaczyc prawdopodobnie jutro

 

wez ze soba kogos kto sie zna ... czytając inny twoj temat widze ze jestes zielony... dobrze radze... na czterosówach mozna niezle portfel odchudzic -jak kupisz mine... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie nie jest rok 98`. Silnik bez wałka wyrównoważającego, a więc 4, a najprawdopodobniej 5 lat starszy od deklarowanego rocznika. Przedni zawias Marzochi magnum może być ~98`.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie nie jest rok 98`. Silnik bez wałka wyrównoważającego, a więc 4, a najprawdopodobniej 5 lat starszy od deklarowanego rocznika. Przedni zawias Marzochi magnum może być ~98`.

 

silnik wyglada mi na 93 rok(nawet malowanie pasuje), natomist zawieszenie Marzocchi montowali do 620 sc juz w roku 96 :biggrin:

i jeśli jest to rok 93 to jest 600 nie 620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Silnik ten mi wygląda na przejściówkę 600 pomiędzy LC4 z czerwoną ramą i niebieskim silnikiem z przełomu lat 80`/90`a nowszymi modelami z pierwszej połowy lat 90`. Ogólnie jakiś mix. Ale jeśli jest porządek w papierach i sztuka w ładnym stanie to zupelnie bym się nie przejmował kwestią rocznika, w tych pieniądzach. Nie ma co płacić więcej za rocznik np. 00` który potrafi być o niebo zajechany mocniej niż zadbana sztuka z 94`, czy 93`. Stan to podstawa. Trafiają się wśród LC4 takie starsze zadbane rodzynki, a co do stanu egzemplarza ze zdjęcia w ogóle się nie wypowiadam-bo nic nie wiem.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...