Skocz do zawartości

Forumowi pretedeci łączcie się


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście najchętniej połączę sie z miłą, i wyuzdaną forumowiczką, o ile tak będzie startować w pretendentach,.... tak czy inaczej....warto się zintegrować i spotkać się na kolejnej rundzie w Poznaniu... jeśli pogoda dopisze i wszystko bedzie git to ja startuję na tym motongu... http://www.bikepics.com/members/piorekc/01cbr600/ (fotki z ostatnich Grandysów) jak obadałem jakie czasy kręcą najszybsze pretnendenty to się trochę przeraziłem... no ale nie ma co się łamać... tak więc ..kto staruje niech da znaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie pretendentow. Na nastepnej rundzie tez bede. Najlepszy moj czas podczas ostatniej rundy 1:56, a cel na nastepna runde 1:50 ( ps. jeszcze nigdy nie udało mi się osiągnąc mojego aim'u, zawsze 1 sec mi brakowało :D ).

 

ps. z twoich czasów wynika że pewnie bedzimy razem rywalizowali, bo poki co krecimy podobne czasy. Chociaz teraz robie wszystko żeby być kilka kroczków do przodu :icon_mrgreen:.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi jak dotąd udało się 1.57 na zupełnie seryjnej szejsecie na drogowych oponach... ale urwać 7 sekund to lekki kosmos...ale sama frajda z zapindalania po torze jest watra przyjazdu do Poznania a jeszcze jak uda się kogoś wyprzedzić, to już jest słodko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ja też startuje ale nie wiem jeszcze czy pretendent czy rookie mój najlepszy czas to 1.49 ale regularnie jeżdze 1.52-1.53 no i jade na innym moto, zmieniłem CBR600RR na R6 2005rok nie wiem czy sie do niej szybko przyzwyczaje, siedzi sie troche inaczej i moc jest oddawana bardziej narowiście. Pojade w czwartek na płatny trening i wszystko sie wyjaśni!!! do zobaczenia w Przeźmierowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie

1.50 na 600cc to nie takie hopsiup :flesje:

 

 

Spoko , wiem że łatwo nie będzie, jednakże czuje jeszcze że mam zapas. Zdaje też sobie sprawę z tego że każdą następną sekundę jest o wiele trudniej zdobyc - ale z drugiej strony trzeba iść do przodu.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PANOWIE ja rowniez bede startowal w czerwcu :biggrin: na cbr 929 pozakladalem crachpady a na wyscigi pozalepiam lampy i heya niestety nie mam torowych owiewek ale kit z tym bede sie przejmowal jak sie wyglebie moj najlepszy czas to 1-53 i mniej wiecej takie tempo utrzymuje chociaz postanowienie na ten rok to 1-50 ale bedzie trudno , staram sie byc w poniedzialki na torze ale sa bardzo wyczerpujace finansowo hehehehehehe mam tez do was pytanie jakie cisnienie w oponach ustawiacie pozdro i do zobaczyska :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas to 1-53 i mniej wiecej takie tempo utrzymuje chociaz postanowienie na ten rok to 1-50 ale bedzie trudno , staram sie byc w poniedzialki na torze ale sa bardzo wyczerpujace finansowo hehehehehehe mam tez do was pytanie jakie cisnienie w oponach ustawiacie pozdro i do zobaczyska :biggrin:

wez sie do roboty bo taki czas to wstyd :cool: a cisnienie to 2,0 przod i 1,9 tyl.

jak mi noge poskladaja to sie poscigamy razem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie szukam przyczepy campingowej do podstawienia na tor, dzwoniłem dzisiaj do goscia który podstawia tam większość przyczep i kapa wszystko zajęte!!! moze macie jakiś namiar na inna firme???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote a cisnienie to 2,0 przod i 1,9 tyl.

 

 

jak TLem1000R latałem na tak niskim ciśnieniu to mi motór prowadził się jak stara lafirynda... miałem wrażenie że tył ucieka ...

 

a jeszcze pytanie do tych którzy już startowali...cy ktoś sprawdza motocykle przed wyjazdem na tor ??? tzn czy trzeba mieć powiercone śruby spustu i wlewu oleju ?? czy trzeba mieć wodę w chłodnicy, a nie płyn ?? czy wjeżdżacie tak jak z ulicy ???

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy na kogo trafisz przy odbiorze, lepiej sobie przygotuj sprzeta i wymien plyn na wode, tym bardziej, ze jak sie cos rozleje to plyn z chlodnicy nie odparuje i wszyscy sie potem beda slizgac

 

w pretendentach bardzo lagodnie podchodza do kontroli moto, najwyrazniej oleje i plyny z motocykla pretendenta sa mniej sliskie od oleju innych zawodnikow :flesje:

 

na pewno musisz zdjac podnozke bo tego najbardziej leniwy kontorler nie pusci

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:) jestem z warmińsko-mazurskiego, równiez będę startował w czerwcu.Na torze byłem 4razy, czyli niezawiele ale spoko,warto stanąć na lini startowej dla samej atmosfery.Nie wiecie ile kosztują treningi płatne, bo nie moge jakoś znaleść info. z góry dzięki byle o 1wszego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...