Skocz do zawartości

SUBFORUM DLA KRAKUSÓW


motorbikeusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

są tu:

http://grupa-poludnie.info/

i na przykład tu:

http://www.dywizjapoludnie.pl/

 

pierwszą stronę wskazuję, nie zapraszam - od ubiegłego roku mamy tam rozszalałych moderatorów, na których "nowi" na forum często się skarżą

druga nie wiem dlaczego nie działa - ale zawsze możesz poszukać na tym forum Juszy i z nim pogadać :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam , przesadzasz :biggrin: jak ma byc ład i porzadek to musi być twarda ręka, ktoś musi trzymać to wyszystko za jaja...jak mu sie nie spodoba nie bedzie sie pojawiał i tyle :icon_mrgreen:

 

wiesz, Szczota, jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany - możesz to zignorować. jeśli druga i trzecia mówi to samo, to nie dyskutuj - idź się przespać. skargi na nadgorliwość moderatorów pojawiały się już wcześniej, a do czego to prowadzi miałeś przykład niedawno

ja tutaj tylko ostrzegłem, żeby ktoś potem nie miał do mnie pretensji, że skierowałem go w miejsce, gdzie został źle potraktowany (już miałem taki przypadek). natomiast dyskusji nie podejmuję: kontrola na forum jest potrzebna, ale robiona z sensem i nie wykraczająca poza przyjęte granice swobody wypowiedzi

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak pamietam motonici trzymali sie razem ....... ale to było tak dawno temu że nikt już tym opowieściom wiary nie daje. Tylko tacy ramole jak ja pamietaja te dobre czasy. Pamiętam też że Dywizja Południe była częscią forum grupy-południe do chwili gdy nie zrobiła sobie prezentu ( nomen omen) "Mikolajkowego". Po całej tej awanturze sama skazała się na ostracyzm. Gdy dyskutowano nad nazwą grupy powinni pozostać ( co sugerowali niektórzy) przy angielskiej pisowni "Division" która moim zdaniem jest adekwatna do tego jak grupa sie alienuje ( division z ang to rozdzielanie, podział). Szkoda że sytuacja ta trwa nadal ( brak swobodnego dostępu do forum Dywizjonu ) i chłopaki z Dywizjonu nie odczuwają dyskomfortu z nią związanego.

Póki co pozdrawiam Was wszystkich od szeregowca do generała :cool: Może kiedyś znowu ruszymy na podjazd

Kris

Edytowane przez Kris_o_poranku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...