Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi rposze na co patrzec przy zakupie NSr by mnie nie zawiodła pare tygodni po zakupie. Chodzi o to iz jestem w wieku 16 lat i na motor pojdzie cała kasa a z naprawami, remontem itp juz zabrdzo kasy nie bedzie. OD jakiej realnej ceny szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZR ciężko jest znaleść na motorower a pozatym mam do wyboru NSR i TDR. Nie pytałem co lepiej tylko co lepsze spomiędzy tych dwóch motorów?

 

jak się pytasz to ok!!Jaki Ci tylko doradzam!to jeżeli tak jesteś juz zapatrzony w te 2 motocykle to bierz zdecydowanie NSR!!

Edytowane przez fcziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA posiadam NSR 125 i jestem zadwolony z niej pomimo iż jets zablokowana śmiga mi 125km/h ze sportowym tłumikiem Leovic'e , dobra przyśpiecha hamowanie mmm wymarzone :icon_exclaim: czytelne liczniki łatwa obsługa. chłodzenie ma wprost idealne :banghead: , i spalanie ma w granicach ludzkiego rozsądku :banghead:

 

Pzdrawiam

 

Kunin. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod topic.

NSR przestała być produkowane w bodajże 2001? Chciałbym na tę zimę już jakąś NSR sobie znaleźć oczywiście bede szukać jak najnowsze. Ale mam pytanie, czy jak kupie taką z 2001 roku i pojeżdżę nią jakieś 2,5 roku (ten przepis o 34 KM na pierwsze 2 lata) to ona da rade? Czy już się bedzie sypać? Wiem, że to zależy od tego w jakim jest stanie i jak jest utrzymana, ale załóżmy, że jest w dobrym stanie i nie trzeba z nią nic robić. Nie powinna się posypać? W końcu już te 7 lat bedzie miała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarasz to znajdziesz egzemplaż nawet z 2003 roku. Nie wiem kiedy przestali produkować ale z 2003 roku widziałem na allegro. Może są i nowsze ale nie wiem na 100%.

A co do starszych motorów to moim zdaniem jak sie trafi na dobry egzemplarz to wszystko pownno ładnie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od jakiegoś czasu jestem zainteresowany kupnem właśnie Hondy NSR, byłby to mój pierwszy motocykl:) Jednak najprawdopodobniej stanie się to dopiero na wiosnę 2008, ponieważ chcę kupić coś w dobrym stanie (za jakieś 5500-6000) + dodatkowe koszty (jakieś ciuchy). Nie jeździłem nigdy tym sprzętem, ale wiem parę rzeczy. Ostatni rok produkcji to 2003, później jest CBR 125 (czterosuw i tylko 15KM mocy). NSR nie ma co prawda najlepszych osiągów wśród seryjnych 125, ale jest podobno mało awaryjna i nie ma problemu z dostępnością części, w przeciwieństwie do włoskich maszyn (Cagiva Mito czy Aprilia RS). Dlatego właśnie jestem zdecydowany właśnie na NSR i Tobie tez polecam:) Jest też chwalona za dobre hamulce i naprawdę niezłe prowadzenie:)

Edytowane przez początkujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...