Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale ja tam smigam caly czas :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=ie0RzFvXFmE

 

polecam wysoka rozdzielczosc

zapodawaj Jery drugiego pada i do mnie ( 50 cali full HD i niezłe kolumienki), pozapitalami razem. Lubie wydymać Valusia, we dwóch jeszcze nie popitalałem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodawaj Jery drugiego pada i do mnie ( 50 cali full HD i niezłe kolumienki), pozapitalami razem. Lubie wydymać Valusia, we dwóch jeszcze nie popitalałem :crossy:

 

 

Hahaha. Rozwaliles mnie Kamieniu :D Nie sadzilem ze ktos jeszcze bawi sie ta gra :D A Ciebie to juz na pewno bym nie "podejrzewal" :D

 

Masz sonke czy na PC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodawaj Jery drugiego pada i do mnie ( 50 cali full HD i niezłe kolumienki), pozapitalami razem. Lubie wydymać Valusia, we dwóch jeszcze nie popitalałem :crossy:

 

jak to WYDYMAĆ valusia??? :eek:

myślałem że tam się jeździ na moto :crossy: no to może we trzech kiedyś spróbujemy :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Lubie wydymać Valusia, we dwóch jeszcze nie popitalałem :crossy:

 

 

jak to WYDYMAĆ valusia??? :eek:

myślałem że tam się jeździ na moto

 

Valus pewnie tez nie byl popitalany i to o zgrozo przez dwoch albo i trzech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Rozwaliles mnie Kamieniu :D Nie sadzilem ze ktos jeszcze bawi sie ta gra :D A Ciebie to juz na pewno bym nie "podejrzewal" :D

 

Masz sonke czy na PC?

czemu mnie nie ? za stary jestem czy co ?? a tak propo to mam plujke

 

jak to WYDYMAĆ valusia??? :eek:

myślałem że tam się jeździ na moto :crossy: no to może we trzech kiedyś spróbujemy :biggrin:

oczywiście Miruś że na moto, tobie pojęcie "wydymać" tylko z jednym się kojarzy ? (świntuch)

Edytowane przez Kamieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mnie nie ? za stary jestem czy co ?? a tak propo to mam plujke

 

 

 

A nie wiem czemu. Nie o to chodzi ze za stary. Poprostu jakos ciezko mi wyobrazic sobie Ciebie z padem w lapkach :)

 

A tak na powaznie. To wcale nie jest taki glupi pomysl :) Mozna by sie spotkac, popykac w MotoGP, spic pare browcow, pogadac, posmiac sie. Zima wrocila na stale, za oknem snieg. To kiedy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czemu. Nie o to chodzi ze za stary. Poprostu jakos ciezko mi wyobrazic sobie Ciebie z padem w lapkach :)

 

A tak na powaznie. To wcale nie jest taki glupi pomysl :) Mozna by sie spotkac, popykac w MotoGP, spic pare browcow, pogadac, posmiac sie. Zima wrocila na stale, za oknem snieg. To kiedy? :D

Ja tam jestem otwarty na propozycje, moto w garażu, plujka na piętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kwestia gdzie :D zachodnia nie jest dziurawa kościuszki w sumie też nie a jak sie wciskasz w jakąś grabową na śródmieściu to pewno nie były dziury tylko walający sie żule czołgający sie do monopola :icon_twisted:

 

pozatym w okolicy dell-a masz fajną trase do bicia rekordów prędkości jak nie znasz łodzi to znajdź sobie na zumi.pl aleja ofiar terroryzmu (tak są nazwali bo znajduje sie tam dell i chodzi o ofiary terroryzmu amerykańskiego :D )

 

no dupeczki są fajne dlatego ja wole tramwaj zawsze tak namiętnie sie przyciskają do mnie (nie wiem czy to mój urok osobisty czy tłok w tramwaju :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak sie wciskasz w jakąś grabową na śródmieściu to pewno nie były dziury tylko walający sie żule czołgający sie do monopola :icon_twisted:

 

Jak by w Grabową się wcisnął..to by już nie wyjechał :banghead: taki łódzki bronx. Mieszkam na Lubelskiej.. i codziennie widzę co się tam dzieje... Syf kiła i mogiła... nawet taryfiarze ją omijają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stoją jakieś opalone bladzie po bramach. icon_question.gif

biggrin.gif

 

bo to jedna :D tylko że z brzuchem flaszką/tanim winem i kiepem i zapewnie już niejeden bolec je penetrował :D

 

w manufakturze masz pełno żądnych przygód :D

 

Jak by w Grabową się wcisnął..to by już nie wyjechał banghead.gif

 

mnie sie udało ogarem 200 jak kiedyś sie założyłem z kumplem że dojade do Łodzi i wróce to koło 9-10 było względnie widocznie żule+melina odsypiali jeszcze libacje :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...