Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie narty o 7 rano 10 stopni a wy motory chowacie,w tamtym roku jeździłem jak rano było poniżej 0 i było nieźle,Ja i Mirek jak tylko nie będzie padać to jesteśmy na placu jak by ktoś miał ochotę polatać to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie jadę do pracy nie motocyklem a autobusem... (no chyba że autobus mi ucieknie :crossy: )

 

Niestety nadszedł ten nieprzyjemny czas kiedy będzie trzeba przygotować motocykl do zimowania.

 

W tym sezonie nakręciłem w sumie około 17 tyś km.

 

Nadszedł czas zimowej matni pesymizmu... byle do wiosny.

Ewentualnie widzimy się w lasach i na polnych drogach w celu zaliczenia dużej ilości błota :icon_mrgreen:

 

 

A czym Ty chcesz po tych blotach latac? :icon_razz: Zrobiles juz triala?:icon_mrgreen:

 

 

Ja niestety w pracy do 22 wiec nici z srodowego latania

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do błota to w soboty i niedziele zbieramy się:

 

sobota 13.30

niedziela 12.30

 

przy strzelnicy

 

na poligonie na ZDROWIU i nabijamy zimowe kilometry

 

zapraszam wszystkich chętnych do polatania w terenie :flesje:

 

A ma ktos uzyczyc moto do takiej zabawy (do sprobowania chociaz) :icon_mrgreen: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie narty o 7 rano 10 stopni a wy motory chowacie,w tamtym roku jeździłem jak rano było poniżej 0 i było nieźle,Ja i Mirek jak tylko nie będzie padać to jesteśmy na placu jak by ktoś miał ochotę polatać to zapraszamy.

 

no ma sie rozumieć że będziemy, pogoda nam nie straszna oby tylko nie rzucało żabami...

a tak w ogóle to wczoraj śmigałem i to nawet po nocy i powiem wam że było ok, nawet kilka motorków po mieście spotkałem (ale nie z Ekipy).

jak dziś też będzie ładnie to polatam po mieście, a zapowiada sie jak na razie fajowo... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam klopocik! Chce zabrac Ecie do domu, na moim osiedlu nie ma wolnych garazy do wynajecia. Szukalam, pytalam, karteczki rozklejalam - nie ma i juz. Wymyslilam sobie ze wstawie ja na lato na parking strzezony pod wiate, kupilam jej nawet pokrowiec... i jakze ogromne bylo dzis moje zdziwienie kiedy przyjechalam nia dzis na parking... a potem na kolejny... a potem na kolejny... i tak objechalam wszystkie parkingi w okolicy i wszedzie uslyszalam ze motocykli nie przyjmuja!!! Chcialam zaplacic za miejsce wg taryfikatora samochodowego ale uslyszlaam ze nie i juz :D :cool: :)

wiec Ecia wrocila do Kanzas a ja wrocilam do domu 43bis...

Ja mam ten sam problem juz drugi sezon-nie wiem o co chodzi moze o to ze panowie "ochroniarze"się nie wyspią :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...