Skocz do zawartości

CBR 900 RR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupiłem sobie niedawno CBRke 900 rok 92 ale z silnikiem od 97 . Chciałbym sie dowiedzieć jaki olej do niej idzie 10W-40 , 5W-40 ?? nie mam pojęcia , jaki do teleskopów przednich itp . ile bak mieści .

 

A i jeszcze jedno , brakuje mi w niej ślimaka od prędkościomierza - może ktoś ma na zbyciu ze znajomych albo coś , chętnie odkupie :biggrin:

 

 

 

Witam . Kupiłem sobie niedawno CBRke 900 rok 92 ale z silnikiem od 97 . Chciałbym sie dowiedzieć jaki olej do niej idzie 10W-40 , 5W-40 ?? nie mam pojęcia , jaki do teleskopów przednich itp . ile bak mieści .

 

A i jeszcze jedno , brakuje mi w niej ślimaka od prędkościomierza - może ktoś ma na zbyciu ze znajomych albo coś , chętnie odkupie :icon_rolleyes:

 

 

Musze już dzisiaj lecieć z kompika , czekam na wasze posty - pozdrawiema :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam Bladego tylko z 1996 rok ale silnik już taki jak twój SC33 i mam olej w niej 10W 40 a jeśli chodzi o pojemnośc zbiornika to powinien mieć 18l w tym 3 litry rezerwa a jeśli chodzi o olej do amortyzatorów to sam niewiem jaki ma być i ile ale też musze się od kogoś dowiedziec bo mam uszczelnienia do wymiany .Pozdrawiam Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze znacie kogoś a może sami wiecie po jakich dystansach CBRą trzeba przeprowadzać czynności servisowe typu synchronizacja gaźników regulacja zaworów wymiana oleju i tp.Jak macie informacje na ten temat to napiszcie byłbym wdzięczny i czekam na jakieś informacje z góry dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie obiło o uszy ze co 6 tyś wymiana oleju , ale to chyba , bo tak jak mówie - obiło sie o uszy . goźniki powinno sie najlepiej co roku przeczyścić i zsynchronizować albo wtedy jak ma nierówne obroty , tak raz wysokie raz niskie . filtry to razem z olejkiem przydało by sie wymienić . A co do regulacji zaworów to sam nie wiem . Koles od którego kupywałem mówił ze to sie robi co ok 30 tyś km . Mi sie wydaje , że częściej . Ja jak swoją tylko zarejetruje to jade na gaźniczki i regulacje zaworów od razu - poprostu chce mieć czyste sumienie , ponieważ nie wiem co było w niej robione przy ostatnim przeglądzie rok temu , mimo że silniczek prcuje naprawde ślicznie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...